اخبار و رویداد ها

آغاز به کار مرکز مشاوره پارک علم و فناوری یزد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، دکتر لیلی آقائی، مدیر خدمات فنی و تخصصی پارک علم و فناوری یزد، طی مصاحبه ای از آغاز به کار “مرکز مشاوره پارک علم و فناوری یزد” با هدف کمک به حل مشکلات، توسعه و توان افزایی و ارتقاء توانمندی‌های شرکت های مستقر در پارک از طریق ارائه طیف گسترده ای از خدمات مشاوره ای در حوزه کسب و کار خبر داد.

وی، خدمات مشاوره ای را از مهم‌ترین نیازهای انواع کسب و کارها در همه مراحل دانست و اظهار داشت: بسیاری از مشکلات شرکت ها و موسسات اقتصادی به عدم استفاده مناسب از مشاورین شایسته در طول مسیر شکل گیری و توسعه یک کسب و کار برمی گردد.

گفتنی است، مرکز مشاوره پارک علم و فناوری یزد با استفاده از حضور مشاورین متبحر و مجرب، به ارائه خدمات مشاوره‎ عمومی کسب و کار در زمینه‎ های متنوعی همچون تیم سازی و راه اندازی کسب و کار، مالکیت فکری، بازاریابی، منابع انسانی، حقوقی، مالی و مالیاتی، نحوه اخذ مجوز دانش بنیان، برندسازی، استانداردسازی، تأمین مالی، بیمه و تامین اجتماعی و … می پردازد.

نجفیان، کارشناس واحد خدمات فنی و تخصصی پارک علم و فناوری یزد نیز در ادامه خاطر نشان کرد: این مرکز در ادامه برنامه های پارک علم و فناوری یزد به منظور ارائه خدمات توسعه ای به کسب و کارهای فناور و نوپا و به منظور ارائه منظم و مستمر خدمات مشاوره ای راه اندازی شده است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با مراجعه به آدرس https://cmc.ystp.ac.ir/ و ثبت درخواست خود، می توانند از خدمات مرکز مشاوره پارک علم و فناوری یزد استفاده کنند.