نشست پایان سال مراکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد، دوشنبه 21 اسفند 96 با حضور داریوش پورسراجیان، رئیس پارک علم و فناوری یزد، احمد رضا فقیه خراسانی، معاون فناوری و نوآوری پارک و جمعی از مدیران پارک در سالن کنفرانس مرکز فناوری اقبال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در این نشست ابتدا سید امین درخشان، مجری مرکز نوآوری پارک یزد گزارشی از عملکرد مراکز نوآوری تخصصی پارک علم و فناوری یزد در سال 96 ارائه کرد سپس از برترین طرح های نوآورانه این سال در چهار سطح، تقدیر و به رسم یادبود به آنها جوایزی اهدا شد.

احمد برنامنش با طرح “آسان کشک ساب” و مهدی مرادی، علیرضا حسینی، امیر حسین افشار و ایمان سربی با طرح “ربات با قابلیت حرکت روی کابل های انتقال قدرت” ( رتبه اول مسابقات کارون کاپ) در سطح 1 و2 مورد تقدیر قرار گرفتند.

طرح “سامانه هوشمند ساز بازتابنده دوربین های نقشه برداری” ساخته سید احمد الماسی و سید محمد دزفولیان از مرکز نوآوری دانشگاه یزد و طرح “تولید مولکول داروی نویراپین” ازحسین دهقان، محمد طه دهقان و قائم دشتی از مرکز نوآوری زیست فناوری نیز مقام های برتر را در سطح سوم به دست آوردند.

گفتنی است نشست پایان سال مراکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد در اسفند ماه هر سال برگزار و طرح هایی که در طول سال در این مراکز به اجرا در می آیند بر اساس شاخص هایی ارزیابی و از طرح های برتر تقدیر به عمل می آید.

  • ۲۳ اسفند, ۱۳۹۶