در جلسه ای با حضور داریوش پورسراجیان و مسئولین مراکز رشد و نهاد های همکار پارک و درپی تغییر ساختار مدیریت مراکز رشد و نهاد های همکار با پارک از زحمات آقای تقی فرهنگ نیا در سمت مدیر دفتر هماهنگی مراکز رشد تقدیر و آقای محمدرضا حسینی بغدادآبادی به عنوان مسئول دفتر هماهنگی نهادهای همکار معارفه گردیدند.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، جلسه معارفه مسئول دفتر هماهنگی نهادهای همکار پارک علم و فناوری یزد، روز دوشنبه 11 اردیبهشت ماه با حضور رئیس پارک علم و فناوری یزد، معاون فناوری و نوآوری پارک، مدیر مرکز رشد اطلاعات و ارتباطات و جمعی از مدیران مراکز رشد و دفاتر شهرستانی پارک و نهاد های همکار، در مرکز فناوری اقبال برگزار شد.

داریوش پورسراجیان در این جلسه فلسفه شکل گیری ساختار جدید را ایجاد استقلال و چابکی در مدیریت مراکز و نهاد های همکار دانست و اظهار داشت: در نوع و سطح همکاری نهادهای همکار تنوع زیادی وجود دارد که امیدوارم با ایجاد این دفتر ارتباط موثرتری با نهادهای همکار شکل بگیرد. وی ادامه داد: تامین نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز مراکز از تعهدات نهادهای همکار است و پارک طبق قانون تمام تلاش خود را در خصوص حمایت از شرکتهای فناور مستقر در این مراکز به عمل خواهد آورد. پورسراجیان سرعت بخشی به فرآیند اعطای مجوز فناوری برای شرکت ها در شهرستان ها را خواستار شد و گفت: تدوین آیین نامه دفاتر هماهنگی نهادهای همکار در دستور کار واحد طرح و برنامه است و این آیین نامه می تواند در شفاف سازی ساختار، شرح وظایف و اهداف شکل گیری این دفاتر راهگشا باشد.

رئیس پارک علم و فناوری یزد در پایان سخنان خود، ابراز امیدواری کرد با برگزاری جلسات از طریق ویدئو کنفرانس و حذف بعد مسافت تعداد این نشست ها و هم اندیشی ها افزایش یابد.

گفتنی است در ادامه این جلسه، مدیران مراکز رشد شهرستانی، نقطه نظرات و دیدگاههای خود را مطرح و پیرامون آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

 

  • ۱۲ اردیبهشت, ۱۳۹۶