نشست محمد ابوالحسنی؛ مدیرعامل شرکت نسل اندیشه سبز و تهیه کننده مجموعه انیمیشن “دیرین دیرین” با شرکت های پارک علم و فناوری یزد، 8 اسفند ماه در سالن کنفرانس مرکز اقبال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، این نشست با هدف آشنایی بیشتر فعالان حوزه انیمیشن، بازی های رایانه ای و اپلیکیشن جهت انجام همکاری های آتی برگزار شد.

ابوالحسنی در این نشست ضمن تشکر از مرکز توسعه فناوری هنرهای دیجیتال پارک علم و فناوری یزد با تاکید بر نقش موثر نظرات مردمی در تولید آثار مجموعه دیرین دیرین گفت: شخصیت محور بودن، گستردگی موضوعات و جذب مخاطب از ویژگی های شاخص این مجموعه است و شرکت نسل اندیشه سبز پذیرای همکاری با شرکت های مختلف در سطح کشور است.

وی ادامه داد: این مجموعه در برنامه های خود از روش و قالبی جذاب برای تولید محتوا و ارائه پیام های فردی و اجتماعی استفاده می کندکه امروزه این رویکرد در جهان نیز دنبال می شود.

مدیر مرکز توسعه فناوری هنرهای دیجیتال پارک علم و فناوری یزد نیز این مرکز را به عنوان هماهنگ کننده بین علاقه مندان به فعالیت در این زمینه،شرکت‌های استانی و ملی به ویژه “دیرین دیرین ” دانست و قول مساعدی جهت حمایت و برنامه ریزی برای این شرکت ها داد.

گفتنی است در پایان این نشست حاضران با ارائه فعالیت ها و معرفی توانمندی های خود برای شناخت زمینه های فعالیت با “دیرین دیرین” به تبادل نظر با تهیه کننده این مجموعه پرداختند.