نخستین جلسه شورای عمومی مرکز فناوری دانشگاه یزد در سال 97، دوشنبه 3 اردیبهشت با حضور مدیران عامل و نمایندگان موسسات مستقر در این مرکز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در این جلسه علی‌اکبر قیومی، مدیر پردیس پارک در دانشگاه یزد، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در سال 96، به تشریح اهداف و برنامه‌های سال جاری در مرکز فناوری دانشگاه یزد پرداخت.
وی روشمند ساختن فرآیندهای مرتبط با پذیرش و پایش موسسات، تلاش برای ارائه خدمات مالی، مشاوره‌ای، آموزشی و بازاریابی به موسسات، تقویت فضای همکاری و هم‌افزایی در مرکز و نیز گسترش دامنه فعالیت‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی را از جمله راهبردهای اجرایی مرکز در سال جاری دانست.
قیومی با اشاره به استقبال قابل توجه متقاضیان برای حضور در مرکز فناوری دانشگاه یزد، تلاش برای توسعه زیرساخت‌ها و تامین فضای فیزیکی لازم از طریق مرمت و بازسازی ساختمان هرندی را از جمله محورهای کاری این مرکز در سال جاری عنوان کرد.
در ادامه جلسه عباس باقی، مدیر مرکز رشد زیست فناوری پارک علم و فناوری یزد به تشریح خدمات پارک علم وفناوری پرداخت و به سوالات حضار پاسخ گفت.
گفتنی است، در پایان جلسه مدیران عامل موسسات مستقر به معرفی فعالیت ها و توانمندی های خود پرداخته و دیدگاه های خود را پیرامون راهبری بهتر مرکز و حل معضلات کنونی بیان کردند.