مسعود موحدی، مدیرعامل شرکت پایا الکترونیک دنیای نوین در گفتگو با روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد با بیان اینکه این شرکت در سال 91 تاسیس و در سال 92 وارد پارک علم و فناوری یزد شده است، گفت: شرکت پایا الکترونیک در زمینه طراحی و ساخت ساختارهای صفحه‌ای فرکانس بالا با دقت بیشتر از ۲۰۰ میکرون بر روی انواع زیر لایه‌های فرکانس بالا فعالیت می کند.
وی هدف از تاسیس شرکت را تامین انواع زیرلایه های فرکانس بالا و هچنین ساخت بردهای فرکانس بالا با دقت بهتر از 200 میکرون که نیاز مبرم صنایع دفاعی، فضایی و همچنین دانشجویان تحصیلات تکمیلی کشور است، دانست و افزود: ساخت ساختارهای صفحه ای فرکانس بالا و بردهای مدار چاپی معمولی و همچنین تامین انواع زیر لایه های فرکانس بالا از شرکت های روگرز، تاکونیک، آرلون و ….. از جمله خدمات و محصولات شرکت پایا الکترونیک است.
موحدی، نابسامانی شدید در بازار ارز، کاهش نقدینگی، هزینه های بسیار زیاد تولید در کشور و غیرشفاف بودن قوانین دارایی و بیمه برای شرکت های فناور مستقر در پارک را از مشکلات مهم شرکت عنوان کرد و اظهار داشت: امیدواریم با همکاری و کمک پارک علم و فناوری یزد مشکلات حوزه مالیات و بیمه شرکت های مستقر مرتفع شود.
مدیرعامل شرکت پایا الکترونیک دنیای نوین در زمینه دستاوردها و افتخارات شرکت گفت: خوشبختانه با تلاش و کوشش توانستیم رتبه دانش بنیان را در تولید بردهای فرکانس بالا با دقت بیشتر از 200 میکرون کسب کنیم.
وی دورهمی شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری یزد را از برنامه های خوب و مفید پارک دانست وگفت: این جلسات به خاطر فضای صمیمانه و همچنین انتقال تجربیات شرکت ها بسیار مفید بود که امیدواریم در آینده نیز ادامه داشته باشد.