جلسه معارفه شرکت ملی گاز ایران توسط کارشناسان به شرکت های متقاضی مستقر در پارک، روز یکشنبه اول بهمن ماه با حضور رییس فن بازار تخصصی صنعت گاز، رییس اداره بررسی منابع و تحقیقات بازرگانی و پیمانکاری شرکت ملی گاز ایران، معاون فناوری و نوآوری پارک یزد و مدیران عامل برخی از شرکت های فناور در مرکز فناوری اقبال برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، رییس فن بازار تخصصی صنعت گاز در این جلسه اظهار داشت: شرکت ملی گاز ایران با مجموعه هایی همکاری می کند که بر طبق استانداردهای صنعت نفتIPS و گاز ایران IGS فعالیت داشته باشند.
ابوالفضل خراط با اشاره به ضرورت مطالعه این استانداردها برای شرکت های دانش بنیان متقاضی همکاری با این مجموعه، نحوه و روش قرار گیری در وندور لیست تامین کنندگان مجاز و ارزیابی شده شرکت ملی گاز ایران را تشریح کرد.
وی ادامه داد: علاوه بر استانداردها، بررسی نیازهای شرکت ملی گاز ایران توسط شرکت های دانش بنیان در زمینه بهینه سازی مصرف و هوشمند سازی دستگاه ها بسیار حایز اهمیت است.
خراط افزود: در پارک علم وفناوری یزد زمینه تولید دانش وجود دارد و شرکت های دانش بنیان توانایی گرفتن خروجی مناسب با استفاده از اطلاعات و نیازهای موجود را دارند که امیدواریم شرکت های دانش بنیان با نیاز سنجی بتوانند راه حل های فناورانه خود در خصوص کمبودها و الزامات شرکت ملی گاز ایران را ارائه دهند.
در پایان این جلسه همچنین مدیران عامل شرکت های مستقر در پارک یزد به بیان سوالات و دغدغه های خود پرداختند که توسط کارشناسان شرکت ملی گاز ایران پاسخ داده شد.
گفتنی است برگزاری جلسات B2B با حضور کارشناسان شرکت ملی گاز ایران و شرکت های پارک علم و فناوری یزد در تاریخ 15 و 16 بهمن ماه برگزار خواهد شد.