موسسه کیان حساب پارس ایساتیس در راستای ارائه خدمات مشاوره مالی، حسابداری و حسابرسی به شرکت ها و موسسات، در اسفند ماه سال 1393 تاسیس و در شهریور 1394 در پارک علم و فناوری یزد مستقر شد.
با محسن حکیمی، مدیرعامل این شرکت به گفت و گو نشستیم که حاصل آن را با هم می خوانیم:

هدف شما از تاسیس شرکت چه بود؟
هدف اصلی ما برای تاسیس این شرکت، انجام خدمات حرفه ای و تخصصی حسابداری و مالیاتی و پوشش خلاء ارزش گذاری در مالکیت فکری بوده است.
محصولات و خدمات شرکت شماچیست؟
در شرکت کیان حساب پارس ایساتیس به طور کلی خدمات حسابداری و مالیاتی در تمام زمینه ها ارائه می شود. اما مهمترین محصول این شرکت ارزش گذاری دارایی نامشهود شرکت ها است که می توان دانش فنی در شرکت های دانش بنیان را ارزش گذاری نمود. بنابراین خدمات ما شامل مشاوره مالی و مالیاتی شرکت های دانش بنیان، حسابرسی داخلی، مشاوره مالی اشخاص حقوقی و حقیقی، مشاوره مالیاتی و …. است.

دستاوردهای شرکت از زمان تاسیس تا به حال چه بوده است؟
خوشبختانه ما توانسته ایم با انجام خدمات حرفه ای، به صنایع مختلف و شرکت های متنوع ورود کرده و مشکلات مالیاتی و تصمیم گیری های مدیریتی آن ها را با اصلاح ساختار مالی و محاسبات بهای تمام شده بهبود بخشیم.

چه چیزی شرکت شما و خدماتش را متمایزمی کند؟
داشتن تیم تخصصی و حرفه ای و باتجربه و ساختار منظم و باکیفیت

مشتریان شما چه کسانی هستند و چگونه با شرکت شما آشنا می شوند؟
تمامی فعالان اقتصادی در بخش خصوصی و دولتی می توانند مشتریان این شرکت باشند و از روی تبلیغات و معرفی مشتریان قبلی و اعتبار و جایگاه این شرکت در جامعه حسابداری استان باهم آشنا می شویم.
مشکلات حوزه فعالیت شما چیست و شرکت شما تا چه اندازه می‌تواند در این موارد موانع را برطرف نماید؟
عدم آشنایی مدیران با حسابداری مدیریت و اهمیت بهای تمام شده در این حوزه و ناآگاهی آنان نسبت به قوانین و همچنین تغیرات مکرر قوانین و بخشنامه ها از مشکلات بزرگ این حوزه است که با اطلاع رسانی و آموزش و ارائه خدمات حرفه ای توانسته ایم در اندازه و توان خود این نقیصه را در بین مشتریان خود برطرف نماییم ولی تغیرات مکرر قوانین خارج از اختیارات و اندازه های شرکت است.
همکاری شرکت شما بیشتر با چه صنایعی است؟
صنایع کاشی و سرامیک و نساجی و ساختمانی و صنایع وابسته و شرکت های نوآور و دانش بنیان
آینده و چشم انداز شرکت خود را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
قطعاً با گسترده تر شدن مباحث مالی و مالیاتی در فضای کسب و کار کشور این شرکت می تواند یکی از معتبرترین و تخصصی ترین مراکز ارائه دهنده خدمات حسابداری و حسابرسی و مالیاتی در کشور باشد.
پارک علم و فناوری یزد، خدمات و فضای آن تا چه اندازه در فعالیت های شما کمک کننده است؟
حضور در پارک علم وفناوری اعتبار ویژه ای را به شرکت می دهد علی الخصوص با توجه به نوآوری خدمات ارزش گذاری در این شرکت و استقرار شرکت های دانش بنیان در پارک، همکاری ها در این زمینه، سریعتر و بیشتر می تواند صورت پذیرد.