لیلی آقایی،کارشناس خدمات فناوری و عارضه یابی پارک علم و فناوری یزد، از توانمندسازی شرکت های پارک علم و فناوری یزد از مسیر عارضه یابی خبر داد.
وی افزود: بر اساس مصوبه شورای پردیس های فناوری مبنی بر لزوم عارضه یابی شرکت‌های حاضر در سال آخر دوره رشد و سال اول دوره پسارشد، پروژه عارضه یابی این شرکت ها با هدف توانمندسازی آن ها در اواسط دی ماه سال ۹۹ آغاز شد.
آقایی از عارضه یابی ۳۸ شرکت در هفته آخر اسفندماه سال گذشته با حضور ۲۴ سر ارزیاب و ارزیاب در محل شرکت ها خبر داد و گفت: نتایج نهایی ارزیابی ها در قالب گزارش کامل در مراسم اختتامیه که اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد،ارائه می شود.
کارشناس خدمات فناوری و عارضه یابی پارک علم و فناوری یزد با اشاره به تفاهم نامه منعقده میان پارک علم و فناوری یزد و دبیرخانه جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران، گفت: طبق این تفاهم نامه پروژه عارضه‌یابی در قالب حضور شرکت کنندگان در فرایند جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران و مدل ارزیابیIRAMIT و ارائه گزارشات تخصصی این دبیرخانه به پارک صورت گرفت.
وی افزود: در مراسم اختتامیه این پروژه، در صورت موفقیت شرکت ها، جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران با حضور مسئولین کشوری به آن ها اهدا خواهد شد.
آقایی با اشاره به حمایت بلاعوض پارک از این پروژه و عدم پرداخت هزینه توسط شرکت‌ها، گفت: این رویداد با استقبال شرکت‌ها روبه‌رو شده و امیدواریم با تعریف پروژه های بهبود ناشی از گزارش های ارائه شده به شرکت ها و فراهم کردن شرایط استفاده آن ها از حمایت های پارک علم و فناوری یزد، گام‌های موثری جهت اثر بخش تر کردن این رویداد بزرگ و توانمند سازی شرکت‌کنندگان در آن برداریم.

  • ۲۲ فروردین, ۱۴۰۰