در جشن نشاط و امید جوانان، از ابوالفضل ساجدی؛ مدیرعامل شرکت سپهر سلامت، یکی از شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری یزد به عنوان کارآفرین جوان استان تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، جشن نشاط و امید جوانان به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، با حضور مصطفی پورمحمدی؛ وزیر دادگستری، سیدمحمد میرمحمدی؛ استاندار یزد، جمعی از مسئولین استان و با مشارکت جوانان یزدی در سالن شهید صدوقی (ره) برگزار شد.
در این مراسم از پنج تن از جوانان برتر در حوزه های مختلف فرهنگی و ورزشی تجلیل شد و آنان در حوزه های مختلف به بیان مسائل و مشکلات و پیشنهادات خود پرداختند که وزیر دادگستری و استاندار یزد به این سوالات و مسائل پاسخ دادند.
شرکت سپهر سلامت با ایده محوری نرم افزارهای حوزه سلامت و سلامت الکترونیک از مهرماه سال 1395 در پارک علم وفناوری یزد فعالیت خود را آغاز کرده است. ایجاد و توسعه برند کلینیک مجازی سپهرسلامت، عقد قرارداد با دولت در حوزه توسعه کارآفرینی در بخش سلامت الکترونیک و گردشگری سلامت و تولید برند پذیرش 24 از شاخص ترین فعالیت های این شرکت تا کنون بوده است.
گفتنی است ابوالفضل ساجدی در حال حاضر عضو هیات مدیره شرکت های توسعه تجارت سپهر، سپهر ارتباطات و مدیرعامل گروه مهندسی سپهر است.

  • ۱۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶