شرکت میلاد ساینای ایساتیس در سال 94 با موضوع فعالیت در حوزه آموزشی، در مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری یزد مستقر شد. با هادی پورمحمدی، مدیرعامل این شرکت به گفتگو نشسته ایم که حاصل آن را با هم می خوانیم:
شرکت میلاد ساینای ایساتیس در چه سالی ثبت و در چه سالی در پارک علم و فناوری یزد مستقر شد؟
شرکت در آبان ماه سال 93 به ثبت رسید و اول خرداد سال 94 در مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری یزد مستقر شد.
هدف شما از تاسیس شرکت چه بود؟
هدف اصلی تاسیس شرکت، انجام فعالیت های آموزشی- پژوهشی در زمینه هوش منطقی ریاضی برای کودکان رده سنی 4 تا 8 سال در قالب استعدادیابی و طراحی بسته های آموزشی ریاضی بوده است.

محصولات وخدمات شرکت شما چیست؟
از جمله محصولات و خدمات شرکت میلاد ساینای ایساتیس می توان به پرورش مهارت‌های ذهنی از طریق طراحی و آموزش بازی های نوین فکری برای تمامی رده های سنی، ترویج استفاده از بازی های فکری و بهره‌مندی تمام گروه‌های سنی از این ظرفیت، ایجاد تحول در فضای آموزشی سنتی جهت تحقق آموزش خلاق و برگزاری دوره‌های آموزشی با رویکرد پرورش مربی اشاره کرد.
دستاوردهای شرکت در زمان تاسیس تا به حال چه بوده است؟
برگزاری دوره آموزشی مهارت‌های خلاقیت ویژه دانشجویان و دانش آموزان پایه های مختلف، واکاوی ذهن و تلاش در راستای رفع اختلالات یادگیری و ارائه مشاوره تحصیلی در رابطه با اختلالات یادگیری و طراحی و تدوین پکیج های مخصوص آموزشی در حوزه هوش منطقی ریاضی برای رده سنی 5 تا 8 سال از جمله دستاوردهای این شرکت است.

چه چیزی شرکت شما و خدماتش را متمایزمی کند؟
تخصص وتجربه این مجموعه در ارائه خدمات آموزشی، پرورشی و روانشناسی از سنین کودکی تا بزرگسالی،
استفاده از وسایل کمک آموزشی تخصصی در حوزه هوش افزایی، داشتن سرفصل های مدون و متمایز متناسب با نیازهای آموزشی طیف های مختلف جامعه و تکیه بر سامانه های نوین یاد دهی و یادگیری در بین جامعه دانش آموزی و دانشجویی، خدمات شرکت ما را نسبت به شرکت هایی با حوزه فعالیت مشابه متمایز کرده است.

مشتریان شما چه کسانی هستند و چگونه با شرکت شما آشنا می شوند؟
مدارس و مراکز آموزشی در سطوح مختلف تحصیلی، سازمان¬ها و نهادهای فعال در حوزه فعالیت¬های اجتماعی و فرهنگی، کودکان و نوجوانان از سنین 4 سال به بالا، والدین کودکان و نوجوانان و سایر مربیان مدارس استان از مشتریان شرکت محسوب می شوند.
مشکلات حوزه فعالیت شما چیست و شرکت شما تا چه اندازه می‌تواند در این موارد موانع را برطرف نماید؟
متاسفانه مشکلات این حوزه زیاد است اما مهم ترین این مشکلات وابستگی خانواده ها به شیوه های آموزشی سنتی و عدم آشنایی خانواده ها با اهمیت آموزش در سنین پایه است.
آینده و چشم انداز شرکت خود را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
انجام خدمات مشاوره¬ای و آموزشی و ارزش ¬آفرین در سایر مراکز آموزشی و تربیتی دولتی و خصوصی در استان یزد و استان ¬های همجوار و مطرح شدن به عنوان شرکت پیشرو در حوزه آموزش مباحث نوین و رشد خلاقیت در جامعه هدف و انجام پژوهش¬های کاربردی، تجهیز و توسعه مرکز خلاقیت و هوش افزایی به عنوان قطب اصلی آموزش و ترویج خلاقیت درمنطقه، تبدیل شدن به اولین انتخاب جامعه هدف برای رفع نیازهای آموزشی و مشاوره ای خود، ارائه بسته های جامع نرم افزاری متناسب با نیازهای آموزشی جامعه هدف و تدوین سرفصل های جامع آموزشی با تمرکز بر حوزه خلاقیت، بازی فکری و ریاضیات، چشم انداز و آینده ای است که برای شرکت در نظر گرفته و در راه رسیدن به آن ها تلاش می کنیم.

پارک علم و فناوری یزد، خدمات و فضای آن تا چه اندازه در فعالیت های شما کمک کننده است؟
حضور در پارک علم و فناوری یزد فواید زیادی برای شرکت داشته است که از آن جمله می توان به تسهیل امور مربوط به انجام برنامه های آموزشی و پژوهشی در سایر مراکز آموزشی استان با بهره جستن از مجوز فناوری و کمک به معرفی بهتر خدمات شرکت با بهره جستن از فضای فیزیکی پارک علمی کودکان و نوجوانان و دفتر شرکت اشاره کرد.