چهارمین جلسه شورای فن بازار استان، روز سه شنبه 30 خرداد با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، رئیس پارک علم و فناوری یزد، معاون فناوری و نوآوری پارک و دیگر اعضای این شورا در استانداری یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در ابتدای این جلسه گزارشی از عملکرد فن بازار استان در سال 95، توسط رئیس پارک علم و فناوری یزد ارائه شد.
شناسایی کارگروه های تخصصی مرتبط با فعالیت فن بازار در دانشگاه ها و سازمان ها و اخذ گزارش در خصوص اقدامات این کارگروه ها به شورای فن بازار، ایجاد غرفه دائمی فن بازار در نمایشگاه های استان و ارائه تسهیلات ویژه به شرکت ها برای حضور در نمایشگاه، از جمله مصوبات چهارمین جلسه شورای فن بازار استان بود.
همچنین مصوب شد کارگروهی متشکل از نمایندگان خانه صنعت، معدن و تجارت یزد، شرکت شهرک های صنعتی استان و پارک علم و فناوری یزد به عنوان زیرمجموعه شورای فن بازار تشکیل شود تا فعالیت های فن بازار استان رصد و مصوبات شورا اجرایی شود.
دعوت از مدیر فن بازار ملی و شناسایی اولویت های فناوری و تقاضاهای فناوری استان برای برگزاری فستیوال بازار دارایی های فکری از دیگر پیشنهادهای مطرح شده در این جلسه بود.
گفتنی است پارک علم و فناوری یزد در سال 94 به عنوان عاملیت فن بازار ملی در استان معرفی شد.

  • ۳۱ خرداد, ۱۳۹۶