جلسه نمایندگان حوزه بهره وری، تحول و پژوهش منابع انسانی شرکت ملی گاز و مدیران عامل شرکت های مستقر در پارک علم و فناوری یزد، روز یک شنبه 20 فروردین ماه در سالن کنفرانس مرکز فناوری اقبال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در این جلسه که با هدف افزایش تعامل بین یزد و تهران و تمرکز زدایی از تهران برگزار شد؛ داریوش پورسراجیان؛ رییس پارک علم و فناوری یزد، احمدرضا فقیه خراسانی؛ معاون فناوری و نوآوری پارک یزد، حمیدرضا ادیب نیا؛ رئیس امور بهره وری و هماهنگی تحول اداری شرکت ملی گاز ایران، محمد رضا نوری؛ رئیس امور پژوهش شرکت گاز استان یزد، و جمعی از مدیران شرکت گاز استان های مرکزی، کرمان و اصفهان حضور داشتند.

رئیس پارک علم و فناوری یزد در این جلسه با اشاره به سابقه همکاری 8 ساله شرکت گاز استان با مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری اظهار داشت: شرکت گاز استان یزد از اولین سازمان هایی بود که با اعتماد به شرکت های فناور از فعالیت های پارک حمایت کرد.

داریوش پورسراجیان با تقدیر از این نگاه ارزشمند شرکت ملی گاز که در هر منطقه، متناسب با پتانسیل های منطقه ای در حوزه های مختلف از جمله پژوهش و بهره وری عمل می کند، خاطر نشان کرد: استان یزد با توجه به پتانسیل های موجود به عنوان قطب منابع انسانی معرفی شده و فرصت مغتنمی است که در سطح کشور نیز چنین قطبی توسعه یابد.

وی با تاکید بر فراهم کردن زمینه همکاری شرکت ملی گاز ایران با شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری یزد، افزود: این نشست  بهانه ی خوبی برای آشنایی و توسعه همکاری با سایر استان ها در قالب شبکه های مختلف است.

رئیس امور بهره وری و هماهنگی تحول اداری شرکت ملی گاز ایران نیز با بیان اینکه شرکت ملی گاز بزرگترین تامین کننده انرژی کل کشور است، گفت: تحول اداری، به روز سازی نظام مدیریتی و توسعه متوازن منابع انسانی در دستور کار این سازمان قرار دارد.

گفتنی است در پایان این جلسه، نمایندگان شرکت ملی گاز ایران و مدیران عامل شرکت های پارک علم و فناوری یزد در خصوص نحوه همکاری های فیمابین به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 

  • ۲۱ فروردین, ۱۳۹۶