جلسه شورای سیاستگذاری و راهبری کارگاه نوآوری دانشگاه یزد، روز چهارشنبه 4 مردادماه با حضور معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد، مدیر امور فناوری دانشگاه یزد و مدیر کارآفرینی و ارتباط با صنعت این دانشگاه در پردیس فناوری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در ابتدای این جلسه مجری مرکز نوآوری پارک یزد، گزارش عملکرد راه اندازی کارگاه نوآوری در دانشگاه یزد را ارائه کرد.
امین درخشان، جانمایی کارگاه ها، آزمایشگاه و اتاق مشاوره همچنین بهسازی کارگاه از لحاظ تجهیزات سرمایشی و گرمایشی را از جمله اقدامات عمرانی صورت گرفته در راستای راه اندازی کارگاه نوآوری عنوان کرد.
وی در خصوص اقدامات اداری صورت گرفته در این راستا اظهار داشت: با توجه به راه اندازی شورای پذیرش در دانشگاه، اقدامات برای پذیرش طرح ها، راه اندازی کانال تلگرامی و سامانه مرکز نوآوری و بررسی فرآیند پذیرش نیز صورت گرفته است.
درخشان ادامه داد: جلسات شورای پذیرش در آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد و این دانشگاه می تواند از خدمات مرکز نوآوری پارک یزد به طور کامل بهره مند شود.
معاون فناوری و نوآوری پارک یزد، نیز در این جلسه معرفی کارگاه نوآوری به روسای دانشکده های فنی و مهندسی را ضروری عنوان کرد و خواستار حضور دانشگاهیان در شورای سیاستگذاری و اتاق فکر کارگاه نوآوری شد.
گفتنی است پیرو تفاهم نامه پارک علم و فناوری استان و دانشگاه یزد، راه اندازی کارگاه نوآوری زیرمجموعه مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه در دستور کار پارک علم و فناوری یزد قرار دارد.

  • ۷ مرداد, ۱۳۹۶