جشنواره خلاقیت و نوآوری با حمایت پارک علم و فناوری یزد و توسط شرکت پارسان الکترونیک، روز جمعه ۲۸ دی ۹۷ در مرکز فناوری اقبال برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، این جشنواره با رویکرد آموزش ایده پردازی به دانش آموزان دبیرستان پسرانه دوره دوم جوادالائمه (ع) و در قالب ۵ تیم شرکت کننده برگزار شد. برنامه های این جشنواره شامل خودشناسی و خودآگاهی، تشکیل تیم های ایده محور، کارگاه تکنیک های خلاقیت، تکمیل فرم ایده، کارگاه روش های ارائه ایده، ارائه عمومی در حضور اولیا، ارزیابی و انتخاب طرح برتر و اهدای لوح تقدیر به نفرات برتر بود.
دانش آموزان در انتهای دوره و پس از آموزش نحوه ایده پردازی توسط باران دوست، مدرس و دارای دکترای کارآفرینی و ۵ نفر مشاور در زمینه ایده پردازی، به ۵ ایده دست یافته و در نهایت ایده تیم معما از بین این پنج تیم به عنوان ایده برتر معرفی شد.
گفتنی است، غلامعلی سفید، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل مجتمع آموزشی حضرت جوادالائمه (ع) و رئیس شورای شهر یزد، محمد رضا حکاک زاده، عضو هیات مدیره موسسه، سمیه نایبی، مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد و همچنین مدیر مدرسه جوادالائمه (ع) در این جشنواره حضور یافته و از مراحل برگزاری آن بازدید کردند.