پیرو انعقاد تفاهم نامه همکاری مابین پارک علم و فناوری یزد و پارک فناوری گرجستان (تفلیس، GITA) هیاتی متشکل از معاون پشتیبانی، مدیر امور بین الملل پارک علم و فناوری یزد و مدیران شرکت تجارت بین الملل توتیا، به منظور بررسی همکاری های مشترک شرکت ها و اجرایی کردن مفاد تفاهم نامه به گرجستان سفر نمود.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در این سفر هیئت ایرانی، ضمن بازدید از پارک گرجستان، طی جلسات کاری با رئیس پارک فناوری تفلیس، مدیر بین الملل این پارک و رئیس مرکز سرمایه گذاری گرجستان، در خصوص طرح های ارائه شده جهت اجرایی کردن مفاد تفاهم نامه و ظرفیت های طرف گرجی در زمینه همکاری های بین المللی مورد تبادل نظر قرار گرفت.
از دیگر بخشهای این سفر می توان به جلسه با شرکت های مستقر در پارک تفلیس و انجام هماهنگی های لازم با سفارت ایران در گرجستان جهت گسترش همکاری فناوری دو جانبه اشاره کرد.
گفتنی است دفتر مبادلات فناوری و سرمایه گذاری ایران و گرجستان در اسفند ماه 95 در پارک علم و فناوری یزد افتتاح شده است و شرکت های فناور ایرانی که تمایل به توسعه همکاری های بین المللی دارند، می توانند از طریق کارگزاری با طرف گرجی زمینه های انتقال فناوری و صادرات محصولات را فراهم کنند.

بازدید معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری یزد از پارک فناوری گرجستان

بازدید معاون پشتیبانی پارک علم و فناوری یزد از پارک فناوری گرجستان