معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد در بیست و هشتمین بازدید خود از مؤسسات فناور مستقر در پارک علم و فناوری، روز چهارشنبه 17 خردادماه در شرکت پیمان پردازش نیام حضور یافته و از نزدیک در جریان فعالیت این شرکت قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، مدیرعامل شرکت پیمان پردازش نیام در این بازدید در خصوص زمینه فعالیت این شرکت گفت: مدیریت پروژه های عمرانی و ارائه خدمات نرم افزاری در حوزه مدیریتی، بودجه، متره، صورتجلسات و آنالیزبها از جمله فعالیت های اصلی این شرکت است.
سیدحسین عابدیه ادامه داد: از سال 87 با شرکت تدبیر ارتباطات شروع به کار کردیم و در سال 89 توانستیم پروژه مدیریت پروژه های عمرانی را آغاز کرده و با 15 کارفرما قرارداد منعقد کنیم و در سال گذشته این شرکت با تغییر اسم به پیمان پردازش نیام، درخواست عضویت در پارک علم وفناوری یزد را داشت که خوشبختانه در پایان سال گذشته پذیرش شدیم.
وی با اشاره به اینکه این شرکت تابه حال توانسته است برای 11 نفر اشتغال زایی کند، خواستار فضای بزرگ تری برای اختصاص به شرکت شد.
معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد نیز در این بازدید اظهار کرد: شرکت های جدیدالورود می توانند با هم افزایی و ایجاد ارتباط با دیگر شرکت های پارک، زمینه انتقال تجارب را فراهم و از تجربیات سایر شرکتها بهره مند شوند.
“احمدرضا فقیه خراسانی” با اشاره به مزایای استقرار شرکت ها در پارک های علم و فناوری اظهار داشت: حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی، استفاده از مشاوره های تخصصی کارشناسان و بازدید مسئولین از محصولات و خدمات شرکت های مستقر برخی از مزایای استقرار در پارک است.
وی در پایان با تاکید بر استفاده از تخصص شرکت های مستقر در مرکز رشد به عنوان همکار در بدنه شرکت، خواستار ارتباط بیشتر شرکت های چند مستاجره و شرکت های مرکز رشدی شد.

  • ۱۸ خرداد, ۱۳۹۶