بزرگترین آبنمای کف خشک هارمونیک کشور توسط شرکت رادوین صنعت ( مستقر در پارک علم و فناوری یزد) به مناسبت سالروز میلاد کریمه اهل بیت 24 تیر 97 در بوستان معلم رفسنجان به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، علی جعفری زاده، مدیر عامل شرکت رادوین صنعت در خصوص ویژگی های این آبنما گفت: این پروژه بزرگترین آبنمای کف خشک کشور است که وسعت آن 608 متر مربع همراه با 270 نازل شیر برقی و 270 چراغ ال ای دی همچنین پردازنده مرکزی با قابلیت برنامه نامحدود و بیش از ده کیلومتر کابل است.
وی افزود: موتورخانه مرکزی این پروژه مجهز به سیستم بوستر پمپ است که سیستم کاهش ارتفاع هوشمند و سیستم فیلتراسیون مرکزی دارد بلندترین جت این آبنما ۲۵ متر ارتفاع دارد که دارای فاز توسعه موزیکال است و دارای این قابلیت است که بتواند به آبنمای موزیکال تبدیل شود.
جعفری زاده با اشاره به توجه به صرفه جویی مصرف آب در این پروژه اظهار داشت: با توجه به شرایط اقلیمی ایران بحث صرفه جویی آب در این پروژه به شدت مد نظر بوده و با توجه به ماهیت کف خشک بودن آن، تبخیر آب در این پروژه حداقل می باشد. وی همچنین به رعایت اصول ایمنی در پروژه اشاره کرد و گفت: تمامی لوازم برقی آن ۱۲ و ۲۴ ولت است و کل این پروژه در کمتر از ۹۰ روز به انجام رسیده است که در نوع خود بی نظیر است.
وی خاطر نشان کرد: فاز عمرانی پروژه توسط پرسنل شهرداری رفسنجان انجام شده و تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی توسط شرکت رادوین صنعت تامین شده است.