شرکت دانش بنیان یگانه پارسه کویر ( با برند FORUSE ) فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ با هدف خودکفایی در تولید ماشین آلات راهسازی آغاز نموده است و توانسته با مدد الهی و همچنین تلاش گروه فنی خود ( کارشناسان ارشد دانشگاههای صنعتی امرکبیر و یزد) به همراه داشتن ۱۲ سال سابقه در طراحی و ساخت، اقدام به مهندسی معکوس یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات راهسازی به نام اسکید لودر ( SSL ) نماید، به گونه ایی که درسال ۱۳۹۴ نمونه اولیه این محصول ساخته شده و از لحاظ مشخصات فنی و قیمت تمام شده قابلیت رقابت با تمامی محصولات وارداتی از کشورهای مختلف را دارد. شرکت در حال حاضر درگیر برنامه ریزی روندهای مربوط به تولید صنعتی این محصول می باشد که در صورت تحقق در سال اول، جذب بیش از ۱۰۰ نفر نیروی انسانی به طور مستقیم و بالغ بر ۳۵۰ نفر از صنایع درون استانی را بهمراه خواهد داشت. در خصوص سطح کیفی این محصول SSL با توجه به مهندسی معکوس معروف ترین برند دنیا BOBCAT که یک شرکت امریکایی می باشد و همچنین استفاده از قطعات با برندهای معتبر دنیا، کیفیت محور اصلی این شرکت در نظر گرفته شده است.

میزان درصد تولید داخل این ماشین از ابتدا بالای ۵۵% در نظر گرفته شده که امکان افزایش آن با بومی سازی ساخت بسیاری از قطعات دیگر و انتقال تکنولوژی های مرتبط با آن نیز در سالهای آینده به صورت کامل مفروض گردیده است.

طرح برند و لوگوی شرکت بر اساس یوز پلنگ ایرانی ( در مقابل طرح گربه امریکایی) در نظر گرفته شده است و به عنوان یکی از طرفداران محیط زیست مقرر گردیده بخشی از سود سالیانه شرکت جهت بقای این سمبل ایرانی هزینه گردد.

در حال حاضر نمونه اولیه محصول تحت تست میدانی بوده، جواز تاسیس شرکت دریافت گردیده و همچنین تاییدیه مربوط به عملکرد سیستم هیدرولیک نیز از شرکت WALVOIL ایتالیا اخذ گردیده است.