پارسان الکترونیک پیشرو

معرفی

شرکت پارسان الکترونیک پیشرو، شرکتی فعال در سطح ملی و بین المللی است که در زمینه مشاوره و ارائه خدمات خلاقیت و نوآوری و طراحی بسته های کمک آموزشی با تکیه بر دانش سرمایه انسانی خود و انتقال فناوریهای نوین توانسته به عنوان یکی از شرکتهای مطرح در این زمینه خود را معرفی نماید.

* شرکت پارسان الکترونیک مأموریت خود را گسترش و ارتقای آموزشهای تخصصی در حوزه های علوم نوین ، پایه و مهارتی تعریف نموده و با طراحی و تولید مجموعه های کمک آموزشی و کتب آموزشی در این زمینه سعی نموده مهارت را تا رسیدن به خلاقیت و نوآوری در بین دانش آموزان و دانشجویان ترویج و آموزش دهد.

* این شرکت موفق به کسب عنوان دانش بنیان از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری گردیده است همچنین به عنوان یک شرکت فناور در پارک علم و فناوری یزد مستقر است.

* زمینه فعالیت پارسان الکترونیک علاوه بر رباتیک، شامل نانو، شیمی، زیست شناسی، نجوم، زیست فناوری ، برنامه نویسی اندروید نیز می باشد.همچنین این شرکت با مجوز از سازمان فنی وحرفه ای کشور دوره های آموزشی تعمیرات تلفن همراه ، نوت بوک، دوربین های مدار بسته و سیستمهای امنیتی را ویژه علاقمندان برگزار می نمایدکه توانسته سهم بسزایی در اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی ایفا نماید.

از برجسته ترین پروژه های انجام شده و در حال انجام این مؤسسه می توان به موارد زیر اشاره نمود.

طراحی و تولید مجموعه های کمک آموزشی مکاپارس، روبوپارس و الکتروپارس
همکاری با بیش از 1000آموزشگاه در سطح کشور
طراحی کتب آموزشی منطبق با مجموعه های کمک آموزشی
برگزاری مسابقات ملی ابتکارات نوآوری و دانش آموزی
راهبری مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد به عنوان اولین مرکز نوآوری پارکهای علم و فناوری در سطح کشور که وظیفه حمایت از طرحهای نوآورانه افراد خلاق و نوآور را بر عهده دارد از سال 84 تاکنون

از افتخارات پارسان الکترونیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

شرکت فناور برتر استان یزد در سال 93
دارای بیش از 21 نمایندگی در استانهای کشور
صادرات محصولات به کشورهای همسایه
برگزاری هفت دوره مسابقات ملی ابتکارات نوآوری و دانش آموزی

خدمات و محصولات

مجموعه کمک آموزشی مکا پارس : مکاپارس یک بسته رباتیک ویژه دانش آموزان 9 الی 13 سال می باشد که در 5 ترم به آنها آموزش داده می شود .
این مجموعه شامل المان های فلزی متنوع ، حسگر ها ، سلول خورشیدی موتور و گیربکس های مناسب می باشد و برخی پروژه های قابل اجرا با این بسته آموزشی عبارت است از : دوچرخه خورشیدی هلکوپتر ربات فوتبالیست ربات جنگجو ربات خدمتکار و ربات همکار
ربو پارس : یک بسته آموزشی رباتیک ویژه دانش آموزان 13 الی 18 سال می باشد بهترین خصوصیت این ربات قابلیت برنامه ریزی آن می باشد این ربات دارای هفت حسگر و موتور و بردهای الکترونیک به عنوان مغز ربات است با استفاده از این مجموعه می توان ربات های مسیریاب – نوریاب و مانع یاب و آتشنشان ساخت .
الکترو پارس : یک مجموعه کمک آموزشی الکترونیک ویژه دانش آموزان 13 الی 18 سال می باشد که با استفاده از آن می توان انواع مدارات مختلف الکترونیکی را طراحی و برنامه نویسی نمود . برخی از پروژه ها : قفل رمز دار – دزد گیر و ساعت و تایمر پراغ راهنما

اعضا

سید امین درخشان

سید امین درخشان

مدیر عامل