پادرا معدن ایرانیان

رزومه

معرفی

شرکت معدنی و صنعتی پادرا معدن ایرانیان با هدف بهینه‌سازی مصرف انرژی و افزایش راندمان عملیات معدنکاری پا به عرصه وجود گذاشت. بهره‌گیری از نیروی جوان و متخصص در کنار کادر مجرب ضامن بقای این شرکت در بازار رقابت است. عمده فعالیت‌های شرکت در زمینه‌هایی مانند طراحی و ساخت سیستم‌های مکانیکی مکانیزه، افزایش راندمان عملیات انفجار و ساخت تجهیزات آزمایشات مکانیک سنگ است.

خدمات و محصولات

شرکت پادرا معدن ایرانیان باتوجه به در اختیار داشتن نیروهای تحصیل کرده و امکانات آزمایشگاهی نسخه جدیدی از رویکرد معدن تا کارخانه با نام ISDP را طراحی و به معادن ارائه داده و توانسته این پروژه را با موفقیت در معادن روباز کشور به اتمام برساند.

به منظور افزایش بهره‌وری از انرژی تولیدی ماده منفجره و افزایش بیش از پیش راندمان خردشدگی انفجار، شرکت پادرا معدن ایرانیان اقدام به ساخت و طراحی اولین نمونه ایرانی کامیون گلگذار به سفارش معدن چادرملو کرده است. این شرکت همچنین مفتخر است به عنوان یکی از اولین شرکت‌های ایرانی، آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی و ساخت پلاگ‌های مورد نیاز در چال‌های انفجاری و نیز اجرای کامل این روش در معادن کشور است. شرکت پادرا معدن آمادگی خود را جهت طراحی و ساخت تجهیزات مکانیک سنگ و مکانیک خاک با استانداردهای بین‌المللی (ASTM,AASHTO) اعلام می‌دارد.

اعضا

محمد رضا دهقان

محمد رضا دهقان

مدیر عامل