ویستاالکترونیک

رزومه

معرفی

شرکت ویستا الکترونیک (سهامی خاص) در سال 1383 با شماره ثبت 6980 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسیده و کار خود را با طراحی و تحقیقات در زمینه سیستم های الکترونیکی و مخابراتی شروع کرده است. در سال 1387 به عنوان اولین شرکت دانش بنیان در زمینه ساخت آبنما در پارک علم و فناوری یزد مستقر گردیده، و مفتخر است تا امروز پیشرو در تولید پیشرفته ترین آبنماهای جهان باشد.
شرکت ویستا الکترونیک با بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب و با استفاده از دانش روز دنیا محصولاتی کم نظیر، نو آورانه و با کیفیت را در سطح ملی و جهانی ارائه می نماید.
شرکت ویستا طی سال های اخیر با سرمایه گذاری قابل توجه در ساخت آبنمای دیجیتال، سه بعدی و کریستال، و با استفاده از نیروی انسانی توانمند، توانسته بیش از 90٪ دانش و تکنولوژی این نوع آبنما ها را کاملاَ بومی سازی نموده و در بخش هایی از پیشتازان این صنعت در جهان باشد.

خدمات و محصولات

آبنمای دیجیتال:
پرده نمایشی مهیج از آب می باشد، که ریزش های کنترل شده آب، طرح ها و انیمیشن های متعددی را شکل می دهد، و می تواند کاربرد های متنوعی داشته باشد. آبنمای دیجیتال به شما کمک می کند تا با اشکال ،متن ، تصاویر و صوت بر روی پرده ای از آب، بر پرده ذهن مخاطبتان تاثیر ی شگرف و بیاد ماندنی را بجای گذارید.

آبنمای سه بعدی:
در حقیقت شکل سه بعدی آبنمای دیجیتال می باشد با این تفاوت که ریزشها بصورت فقط خطی نیست، و می تواند بصورت دایره یا منحنی با زوایای خاص تولید شود.
این نوع آبنما با ایجاد اشکال هندسی علاوه بر گردش اطلاعاتی که ایجاد میکند در ابعاد بزرگ می تواند با ریزش حجمی آب لطافت هوای بارنی را ایجاد نماید و همپنین با ایجاد پنل در کف قابلیت تبدیل به مکانی مفرح برای کودکان جهت بازی در بین اشکال ریزشی با آب را دارد.

آبنمای کریستال:
خط سيري از آب مي باشد كه با برش ورقه اي آب، آن را بصورت ميله هاي كريستالي ،شكل مي دهد. در اين حالت آب پس از خروج از دستگاه و طي مسافتي معين وبدون ايجاد صدا و پراكندگي به مقصد اصابت مي كند، و اين وضعيت مي تواند بصورت مداوم ادامه داشته باشد. با نورپردازی داخلی نور در طول خط سیر کریستالی امتداد می یابد تا به مقصد برسدو در شب جلوه بی نظیر را خلق می کند.
آبنمای دیواری دکوراتیو:
یکی از آبنماهای تولیدی شرکت می باشد که در مدل ها و ابعاد مختلف ساخته می شود.
با این نوع آبنما صدای دلنشین قطرات آب را بر فراز آبشارگونه ای سنگی در تلألو رنگین کمان به میهمانی محیط خود فرا می خوانید.
در این آبنما، آب بهمراه سیر پیوسته نور بر روی سنگ آنتیک به آرامی پایین می آید.
آبنمای دیواری دکوراتیو مي‌‌‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای آکواریوم ها و همچنین تابلوهای نصب شده بر روی دیوار منازل و ادارات باشد.

اعضا

علی برزگری

علی برزگری

مدیر عامل