گروه متخصصین فناوری میم فا از اوایل دهه هشتاد با طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای آموزشی فعالیت خود را آغاز کرده و به مرور با تکمیل کادر و انجام پروژه های متعدد، حوزه کاری‌اش را، در اکثر زمینه های نرم افزار، از جمله برنامه های رومیزی، تحت وب، موبایل و انواع فعالیت های گرافیک، گسترش داده است. گروه میم فا با بکارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می کوشد کسب و کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. این گروه در سال 1396 با تاسیس شرکت هوشمان نگار رابین پا را فراتر گذاشته و حوزه فعالیت خود را در عرصه طراحی وساخت ربات های هوشمند، گسترش داد.

فعالیت اصلی ما تولید و توسعه سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری شخصی، عمومی و یا صنعتی می باشد، که تاکنون پروژه های موفق و متعددی در این راستا تولید و منتشر شده است
موضوع فعالیت تولید و ارائه رایانه‌ ، تولید و ارائه دستگاه‌های جانبی، تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری، ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری و CD اطلاعاتی تولید داخل، خدمات شبکه‌های اطلاع‌رسانی (در صورت لزوم بعداز اخذ مجوزهای لازم)
طراحی و توسعه بازیهای رایانه ای وسرگرمی (در صورت لزوم بعداز اخذ مجوزهای لازم)
موضوعات مربوط به تجارت الکترونیک (در صورت لزوم بعداز اخذ مجوزهای لازم)
مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیکی، شبکه داده‌ها (ارائه اجرا و پشتیبانی) (در صورت لزوم بعداز اخذ مجوزهای لازم)