ناب اندیشان ساینار صنعت یزد

رزومه

معرفی

شرکت ناب اندیشان ساینار صنعت یزد در سال 1394 پس از طی مراحل قانونی و اخذ گواهی صلاحیت تخصصی از وزارت صنایع و معاون ، مورخ 94/1/23 در اداره ثبت شرکت ها به شماره 15409 به ثبت رسید.این شرکت پس از تاسیس با پذیرش پارک علم و فناوری یزد در مرکز رشد زیست فناوری مستقر گردید.
در ابتدا این شرکت با کادر متخصص خود در زمینه پژوهش و نوآوری توانست با فرمولاسیون فراورده های طبیعی، محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین صنایع غذایی را در ظرفیت خالی کارخانجات مربوط تولید نماید.
در ادامه شرکت در تاریخ 95/1/28 موفق به اخذ مجوز آموزشی از سازمان غذا و دارو همچنین سازمان استاندارد جهت آموزش مسئولین فنی و کنترل کیفیت و مدیران واحدهای صنعتی مواد غذایی، آرایشی، بهداشتی گردید که تا کنون با آموزش بیش از 1000 کارآموز در قالب 23 دوره آموزشی با بکارگیری اساتید و متخصصین با تجربه و برجسته استانی و کشوری گام مهمی را در جهت ارتقای سطح علمی صنعتگران استان نهاده است.

خدمات و محصولات

شرکت ناب اندیشان ساینار صنعت یزد فروردین ماه سال 1394 به منظور فعالیت در زمینه صنایع غذایی و بهداشتی و آرایشی با تیم مجرب و جوان تاسیس گردید و در این زمان کوتاه راه پرفراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی با همراهی مدیران و متخصصین علم صنایع غذایی و آرایشی بهداشتی پیموده است.
هم اکنون این مجموعه شامل واحدهای تولیدی آرایشی و بهداشتی(تولید صابون هسته انار) و همچنین صنایع غذایی، مشاوره، خدمات فنی و مهندسی، طراحی و بازاریابی، فروش و تامین نیروی متخصص می باشد و با گردآوری این بخش ها سعی در ارائه کامل خدمات علوم و صنایع غذایی و آرایشی ،بهداشتی به سازمان ها و شرکت های خصوصی و اشخاص را دارد که در حال حاضر با مشاوره و ارائه خدمات فنی مهندسی به بیش از 50 واحد تولیدی در زمینه صنایع غذایی و ارایشی بهداشتی در این راستا گام نهاده ایم.
همچنین به منظور پیش برد اهداف شرکت در بعد آموزش موفق به اخذ مجوز آموزشی مسئولین فنی آرایشی و بهداشتی و صنایع غذایی از سازمان غذا و دارو و سازمان استاندارد و اخذ جواز تاسیس واحد فنی و مهندسی شده است.

اعضا

محمد علی شایق

محمد علی شایق

مدیر عامل