صفه هنر ایرانیان
 • زمینه فعالیت:
 • موقعیت:
 • تلفن:
  03538302820
 • ایمیل:
  Soffe.art@gmail.com
 • آدرس:
  یزد- چهارراه پژوهش به سمت میدان عالم – ورودی فناوری دانشگاه یزد – ساختمان فناوری 2 – طبقه 2 شرکت صفه
 • شبکه های اجتماعی:

رزومه

معرفی

شرکت صفه فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ با استقرار در پارک علم و فناوری یزد به صورت رسمی آغاز نمود. هدف از تشکیل این گروه، ارتقای کیفیت فضاهای زندگی از طریق طراحی و تولید عناصر و جزئیات معماری با استفاده از نیازها و تکنولوژی روز بوده است. به همین منظور گروه به مطالعه و بررسی متریال های مختلف و نقاط قوت و ضعف هریک پرداخت . در نهایت بتن مصلح به الیاف شیشه (GFRC) به عنوان متریال مناسب انتخاب گردید. از مزایای بتن GFRC میتوان به پایداری بالا ، خصوصیات مکانیکی ویژه، شکل پذیری ، کیفیت سطحی و بصری خوب، قیمت مناسب ، در دسترس بودن مواد اولیه اصلی (سیمان و سنگدانه) و امکان تولید انبوه اشاره کرد.

خدمات و محصولات

ما با تکیه بر تجربه چند ساله، بهره وری از دانش و توان فنی نیروهای جوان خود و استفاده از روش های روز دنیا، پس از کسب مجوز فناوری از وزارت علوم ، اقدام به تولید محصولات زیرنموده ایم:

- انواع پنل های مشبک قابل استفاده در نماهای ساختمانی، فضاهای داخلی، جداره ها و فضاهای شهری، نورپردازی و ...

- مبلمان شهری شامل انواع نیمکت، چراغ های چمنی، گلدان، زباله دان ، گریتینگ درخت و ...

-انواع اکسسوری شامل قلمدان، جای کاغذ یادداشت ، گلدان، شمعدان و ...

لازم به ذکراست فعالیت و توانایی شرکت محدود به موارد فوق نبوده و امکان طراحی و تولید انواع پنل ها و قطعات بتنی مطابق با خواست کارفرما وجود دارد . طراحان و متخصصان حوزه معماری و طراحی شهری می توانند جهت تولید عناصر و جزئیات مورد نیاز خود با شرکت صفه در تماس باشند. ما در صفه در تلاشیم با طراحی خاص و منحصربه فرد متناسب با هویت و الگوهای فرهنگی و اصیل ایرانی اسلامی در کنار خلاقیت و حفظ اصول زیبایی شناسی ، زیبایی و آرامش را تؤامان با کارآیی و عملکرد به چهره فضاهای امروز بازگردانیم.

اعضا

سید جعفر امیریان

سید جعفر امیریان

مدیر عامل