این مجموعه با همت گروهی از متخصصین و مبتکرین که دارای سابقه فنی و علمی درخشان بوده‌اند در سال ۱۳۸۲ شروع به فعالیت کرده¬است. هدف ما ایجاد بستری مناسب برای ایده‌پردازی و طراحی محصولات و خدمات نوآورانه است. تمرکز این مجموعه بر ارائه راهکارهای کاملاً تخصصی و حرفه‌ای پایش کمیت‌های فیزیکی است.
کلیه محصولات این شرکت با نام تجاری سامایش به بازار عرضه می¬شود. ما توانسته¬ایم با ایجاد محیطی خلاق و پویا، کلیه تجهیزات سخت¬افزار و
نرم¬افزارهای سامایش را در داخل شرکت طراحی و تولید کنیم، از اینرو سفارشی‌سازی محصولات و طراحی و تولید راهکارهای متناسب با نیاز هرمشتری را، از مزایای رقابتی خود قرار داده‌ایم تا بتوانیم خدماتی متناسب با نیاز مشتریان به ایشان ارائه دهیم.
نتیجه فعالیت این شرکت تاکنون، نصب و بهره‌برداری از بیش از 25000 نقطه ثبت کمیت‌های فیزیکی در بیش از ۸۰ شهر کشور بوده¬است، لذا میتوانیم با تجربه و تیم کاری کاملاً حرفه‌ای که در اختیار داریم، امنیت خاطر را برای مشتریان خود جهت پیاده‌سازی سامانه‌های پایش ایجاد کنیم.
همواره نیروی انسانی کارآمد پشتوانه اصلی شرکت در دستیابی به فن¬آوری برتر بوده¬است. با توجه به اهمیت این موضوع، شرکت توانسته با جذب نیروهای خلاق و ممتاز، برتری فنی و علمی خود را حفظ کند.