شرکت رویش ماندگار ایساتیس، در سال 1394 فعالیت خود را در پارک علم و فناوری استان یزد آغاز کرده است. این شرکت در دو محور اکوسیستم­ سازی حول حل مسائل و پرورش رهبران آینده فعالیت می‌کند.

در اکوسیستم­سازی حول حل مسائل، شرکت با بهره­گیری از ابزارهای کشف مساله، در ابتدا ابعاد مساله مورد بحث را با تفکر واگرا و ابزارهایی مانند نیلوفرآبی، طوفان فکری، مصاحبه با مشتری و ذی­نفعان، بازدید از مساله و … شناسایی می­کند. در گام بعد، نیازهای اولویت­دار که مشتری تمایل به حل آن دارد و بابت آن پول پرداخت می­کند، شناسایی می­شود. در ادامه، ارتباط بین صاحب مساله و شرکت ارائه دهنده راه­ حل فراهم می­گردد و با همکاری مشتری و شرکت­هایی که خدمت یا محصولات مرتبط را ارایه می­دهند راه­کارها طراحی و خلق می­شود. از پروژه­های در دست انجام شرکت در این زمینه می­توان به اکوسیستم­سازی حول حل مسایل صنعت آجر و تولد شرکت دانش ­افروزان شراره اشاره کرد. در محور پرورش رهبران آینده، شرکت رویش ماندگار، تجربه برگزاری دوره­ های متعدد و متنوعی در حوزه نوآوری و کارآفرینی، توسعه فردی و رهبری برای نوجوانان و دانشجویان دارد. در همه این کارگاه­ ها تلاش می­شود تا بذرهای طلایی افراد شناسایی و فرصت ظهور آن در قالب تمرین فراهم گردد به این گونه که گام به گام در قالب تمرین، مفاهیم به صورت کاربردی و عملیاتی منتقل گردد.

از پروژه ­های موفق شرکت می­توان به برگزاری کارگاه نوآوری و کارآفرینی برای دبیران درس کارآفرینی در منطقه جنوب و شرق ایران و دوره حرکت در مسیر رشد و تفکر طراحی برای دبیران انجمن­ های دانشجویی اشاره کرد.