– شرکت توسعه فناوری اندیشه پویا ایساتیس با شماره ثبت از سال 1397فعالیت خود را در زمینه ابزاردقیق و هوشمندسازی تجهیزات، با تمرکز بر حیطه منابع طبیعی بخصوص منابع آبی آغاز نمود. وجود کادر مجرب، با تجربه‎ای کارامد جهت شناخت و چاره‎اندیشی مسائل استراتژیک در حوضه منابع طبیعی از جمله پتانسیل های این شرکت می باشد.
مأموریت گروه اندیشه پویا ، فراهم ساختن تجهیزات لازم جهت برداشت مداوم اطلاعات رسوب و سیلاب درایستگاههای هیدرومتری کشور و تجهیز و هوشمندسازی دستگاه های سنتی برداشت اطلاعات منابع آب برای کاربران و زیرمجموعه‎های وزارت نیرو می باشد. استفاده از محصولات این شرکت میتواند در سالهای آتی بسیاری از ابهامات موجود در زمینه سیلاب و خسارت ناشی از رسوب را برطرف سازد و در تکمیل بانک اطلاعاتی بهره‎برداران منابع آبی موثر باشد. چنین اقدامی زمینه ساز برآورد خسارت بحران و کمک به مدیران و برنامه‎ریزان منطقه ای و ملی جهت برنامه‎ریزی‎های کلان آب و خاک و حفظ سرمایه‎های طبیعی این مرز و بوم خواهد بود.

استفاده از تخصص کارامد، ترکیب مناسب کادر فنی و تخصصی منابع آب شامل ( برنامه نویس، منابع آب، ابزار دقیق و الکترونیک)، استفاده از تجربیات قبلی، رایزنی با مسوولان سطح کلان –بخصوص مسوولان وزارت نیرو و دریافت نامه اعلام نیاز و انعقاد طرح پژوهشی جهت آزمون دستگاه-، تنوع محصولات و قیمت‎گذاری مناسب از جمله مزیت‎های این شرکت در مقایسه با رقبا می‎باشد.
رسیدن به یک تولید کننده موفق ملی و بین‎المللی در مدت یک دوره ده ساله، از چشم‎اندازهای آتی این شرکت می‎باشد.در نظر داریم با هوشمندسازی محصولات کاربردی ایستگاههای هیدرومتری و سایت‎های بهره‎برداری آب، از پیشگامان این عرصه باشیم. امیدواریم با توان هرچه تمام، در راستای پیشبرد این اهداف و تامین داده های موردنیاز بخش تحقیقات و اجرا بکوشیم.