شرکت ونوس صنعت از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کرد. حاصل فعالیت های این شرکت انجام پروژه‌های گوناگون جهت استخرها و مجموعه های تفریحی آبی،سازمان های خصوصی و دولتی است که منجربه ثبت بیش از پانزده اختراع و تجاری‌سازی آنها گردیده است.

شرکت ونوس صنعت در راستای توسعه ی سلامت،ایمنی و آرامش، با به روز رسانی و استفاده از تکنولوژی های جدید اساس رقابت و رشد در آینده را با بهره گیری از مهندسین متخصص و متعهد به رضایت مشتریان عزیز و ارائه خدمات متمایز و ترویج تکنولوژی های نوین در میان آنان قرار داده که برای رسیدن به این اهداف تجربه حرفه ای و نگرش علمی را باهم ادغام کرده است.

روش ما مشاهده مشکلات موجود،مطالعه راه حل ها ، تحقیقات قوی و خدمات پس از فروش پیگیر،درکنار یکدیگرمنظم و مستمرمی باشد..

موجی که ایجاد شده در حرکتی پیوسته می رود تا در آینده نزدیک نوید بخش پیشرفتی به سوی استقلال و سربلندی ایران باشد.

 

زمینه فعالیت:

تولید سشوارهای دیواری و خشک کن بدن،خشک کن مایو

 

معرفی محصول:

یکی از مشکلاتی که اغلب ما تجربه کرده ایم ،دردهای عضلانی است.باقی ماندن رطوبت و نم باعث آسیب و فرسودگی در عضلات و بافت های بدن می شود که با گذشت زمان مشکلات جسمی،روحی و روانی و حتی بهداشتی برای افراد به وجود می آورد.سردردها،سینوزیت،روماتیسم و زانودردها می تواند از آثار باقی ماندن رطوبت و نم در بدن باشد.به همین دلیل بعد از استحمام یا تماس با آب ،دردهای عضلانی بیشتر می شود.زندگی سالم و ایمن نیاز همه ی انسان ها است و موفقیت یک جامعه در گرو سلامت جسم و روان انسان های آن جامعه می باشد.بر همین اساس ما در کنار شما هستیم تا با رفع رطوبت از بدن خود،زندگی سالم ،ایمن و پر نشاطی داشته باشید.