نمایشگاه مجازی باما HSE ایده برتر دانش بنیان سال98

نمایشگاه مجازی “باما”، ایده شرکت آتی سلامت محیط و کار پویا بوده که در حال حاضر در مرکز رشد دانشگاه علوم پزشکی یزد و پارک علم و فناوری یزد مستقر است.

این نمایشگاه در ستاد راهبری اقتصاد مقاومتی استان یزد با حضور و همراهی محمد علی طالبی، استاندار یزد در مرداد ۱۳۹۸ رونمایی و مقام برتر در رویداد ملی الگوها و راهکارهای نوین همکاری دانشگاه و صنعت و جامعه را در آذر همان سال کسب کرد.
نمایشگاه مجازی باما با هدف همکاری و یاری به کسب و کارهای حوزه های بهداشت، ایمنی و آتش نشانی، محیط زیست، منابع طبیعی، کشاورزی، آب و فاضلاب، آلودگی هوا، مدیریت پسماند، مدیریت انرژی و … امکان معرفی و  فروش آنلاین کالاها و محصولات در سایت آن، از اول آذر۱۳۹۹ ایجاد شد.
این سایت ضمن ایجاد فضای نمایشگاه  برای  معرفی کالا و محصولات شرکتهای حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی به صورت رایگان، به دنبال توانمندسازی دانشجویان‌ از طریق ارتباط بین واحدهای درسی و کسب و کارها است.

شما می توانید ضمن معرفی کسب و کارتان، کالاها و محصولاتتان را نیز رایگان تبلیغ و آنلاین بفروشید و سایت باما برای این کار یک وبسایت کوچک رایگان در اختیار شما می گذارد.

دکتر محمد تقی قانعیان، موسس سایت نمایشگاه مجازی باما HSEE و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در گفت و گو با روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد با تاکید بر لزوم فراگیر شدن این نمایشگاه مجازی، به ظرفیت های سایت باما برای شناساندن توانمندی های شرکت های فناور و دانش بنیان اشاره کرد و گفت: سایت باما روزانه بیش از ۴۰۰۰ بیننده دارد و کسب و کارهای حوزه، بهداشت، ایمنی و محیط زیست را به طور رایگان و دائمی تبلیغ می کند.

وی هدف از راه اندازی این نمایشگاه مجازی را در ابتدا ایجاد رغبت میان دانشحویان برای ادامه تحصیل و شفاف تر شدن آینده شغلی آنها عنوان کرد و افزود: در مرحله دوم کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای نوپا در حوزه HSEE می توانند در این نمایشگاه مجازی دائما رایگان تبلیغ کنند.

به گفته قانعیان سایت باماHSEE دارای دو بال واحدهای درسی دانشگاه و کسب و کار است که می تواند با پیوند این دو، دانشجو را به سمت شغل مورد نظر خود هدایت کند.

وی با اشاره به اینکه سایت باما HSEE ایده برتر در کشور و بی نظیر ترین سایت در حوزه کسب و کار و نمایشگاه مجازی است، تاکید کرد: پارک علم و فناوری باید در زمینه معرفی شرکت برای تبلیغ دائما رایگان در این سایت پویاتر فعالیت کند.

قانعیان گفت: هم اکنون ۳۰ گروه شرکت در این سایت به صورت رایگان تبلیغ می شوند.
وی افزود: ۴۵۰۰ شرکت با ما همکاری داشته و۹۰۰ کسب و کار در سایت باما فقط در حوزه تجهیزات آب و فاضلاب در حال تبلیغ دائما رایگان هستند.