طرح جدید اعطای ۲۵ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال به طرح های فناورانه پارک علم و فناوری یزد

پارک علم و فناوری یزد، بنیاد برکت و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد، تفاهم نامه ای مشترک با هدف اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به طرح های فناور از طریق صندوق کارآفرینی امید امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، بر طبق این تفاهم نامه کل تسهیلات قابل اعطا ۲۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان است که ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان آن، توسط پارک علم و فناوری یزد تامین و سقف تسهیلات پرداختی به طرح‌ها نیز ۵۰۰ میلیون تومان خواهد بود.
پذیرش طرح ها با معیارهایی چون ‏trl طرح، سوابق و تجربه مرتبط با آن، مشخص بودن ساختار سازمانی و شرح وظایف، دارا بودن مجوز و استانداردهای لازم و …..توسط کمیته مشترک متشکل از نماینده پارک علم و فناوری یزد، بنیاد برکت و سازمان مدیریت انجام شده و پس از پذیرش، جهت دریافت تسهیلات به صندوق کارآفرینی امید معرفی می شوند.
همچنین پارک علم و فناوری یزد طی فراخوانی از واحدهای فناور و شرکت‌های دانش بنیان متقاضی دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال دعوت کرده برای آگاهی از جزئیات این تسهیلات و تحویل مدارک مورد نیاز خود حداکثر تا تاریخ هفدهم مهرماه سال جاری به واحد بازاریابی و تجاری‌سازی پارک مراجعه کنند.