شرکت تیماج صناعت پارسه(چادیشو)در مسیر ایجاد خانه خلاق

مدیرعامل شرکت چادیشو می گوید: شرکت تیماج صناعت پارسه از سال 97 همزمان با استقرار در پارک علم و فناوری یزد اقدام به طراحی سامانه آنلاین فروشگاه ساز چادیشو نموده است. چادیشو با بهره گیری از دانش روز و در اختیار داشتن نیروهای متخصص و سازماندهی شبکه ای از هنرمندان برجسته کشور، بستری برای تولید و عرضه آثار هنری اصیل و در عین حال متناسب با نیازهای روز فراهم آورده است.
افخمی می افزاید: چادیشو زنجیره کاملی از طراحی، تولید، بسته بندی و توزیع صنایع دستی و آثار هنری ایران را ساماندهی نموده و هدف آن، حمایت از کالای ایرانی، نهادینه سازی فرهنگ استفاده از صنایع دستی ایرانی، ارتقای جایگاه ملی و بین المللی این محصولات، همکاری با نهادهای بین المللی متولی صنایع دستی و هنر و در نهایت برداشتن گام های اولیه در راستای توسعه گردشگری هنر محور در ایران است.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، وی با تاکید بر روشهای نوین در تامین بازار محصولات صنایع دستی و ایجاد شبکه فروش در این زمینه، گفت: با سه شرکت در این زمینه تفاهم نامه امضا کرده ایم.
افخمی که در بازدید رئیس پارک علم و فناوری و همراهان سخن می گفت، از برنامه این شرکت برای ایجاد خانه خلاق خبر داد و خواستار حمایت پارک علم و فناوری یزد در این حوزه شد.
لطفی، رئیس پارک علم و فناوری یزد هم با اشاره به تفاهم نامه امضا شده میان پارک علم و فناوری یزد و شرکت تیماج صناعت، اقدامات انجام شده در این راستا را جویا شد و گفت:خانه های خلاق تیم هایی را تشکیل داده و آنها را پس از پرورش و سرمایه گذاری، به مراکز رشد معرفی می کنند. این شرکت نیز برای دریافت مجوز خانه خلاق چادیشو باید چشم انداز خود را مشخص کنید.
شکوهی، معاون فناوری و نوآوری پارک نیز با تاکید بر توانمندسازی هنرمندان و بالابردن سطح کیفی محصولات هنری در یزد، گفت: شما باید برای ایجاد شبکه بازار برای هنرمندان و افراد صاحب ایده برنامه ریزی کنید تا آنها بعد از ورود به این شبکه بازار بتوانند به عنوان یک تولید کننده، به چادیشو بپیوندند.
دکتر لطیف، معاون پشتیبانی پارک نیز در این نشست بر اهمیت نوآوری در بازار تاکید کرد و گفت: افرادی که در فروش، ایده های بهتری داشته و می‌توانند در ایجاد نوآوری در بازار کمک کنند، باید در این مجموعه گرد هم بیایند.
مرشدی، مدیر پردیس علوم انسانی و هنر پارک نیز کمک به فروش محصولات هنری و اتصال هنرمندان به شبکه بازار را اقدامی ارزشمند دانست و گفت: یکی از رسالت‌های پارک علم و فناوری در حوزه علوم انسانی و هنر می تواند همین موضوع باشد.
نایبی، مدیر مراکز نوآوری پارک نیز اقدامات توسعه ای این شرکت را در راستای ایده محوری دانسته و گفت: به نظر می رسد شرکت در انجام این اقدامات توسعه ای موفق عمل کرده است.
در این نشست مقرر شد اجرای مفاد تفاهم نامه منعقده میان پارک و شرکت تیماج صنعت پیگیری و اقدامات لازم برای ایجاد خانه خلاق چادیشو انجام شود.