روی محصولات ارایه شده توسط پارک علم و فناوری یزد تمرکز می کنیم

شهردار اصفهان در نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی فناوری های نوین شهری از غرفه پارک علم و فناوری یزد بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، مهدی جمالی نژاد؛ شهردار اصفهان در بازدید از نخستین جشنواره و نمایشگاه بین المللی فناوری های نوین شهری، از غرفه و محصولات شرکت های مستقر پارک علم و فناوری یزد نیز بازدید به عمل آورد.
در این بازدید ابوالفضل فتوحی مدیرعامل شرکت دانش بنیان پویا شیمی نوآوران اظهار کرد: این شرکت در زمینه بازچرخانی پساب ها و فاضلاب انسانی و صنعتی فعال است و در این زمینه از کانتر سانتریفیوژ(Decanter centrifuge) استفاده می کند.
وی افزود: ما با رویکرد حذف مشکلات زیست محیطی و بازگشت آب به چرخه تولید وارد میدان شده ایم. در این زمینه ابیاری فضای سبز و همچنین استفاده مجدد از ابهای جاری بلااستفاده برای شهرداری ها به صرفه است.
همچنین علی جعفری زاده مدیرعامل شرکت رادوین صنعت، فعال در زمینه آبنماهای نوین شهری، کلیپی از پروژه های اجرا شده این شرکت در بافق یزد نمایش داد و گفت: این آبنماهای نوین موزیکال می تواند تحول جذابی در آبنماهای کشور باشد.
در این بازدید جمالی نژاد با بیان این نکته پارک علم و فناوری یزد حضور با شکوهی در این نمایشگاه داشته است، ادامه داد: بی شک روی پروژه های ارائه شده شرکت های منتخب پارک علم و فناوری یزد تمرکز خواهد کرد.