رونمایی از تیزر و پوستر سیزدهمین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی

دومین جلسه شورای راهبری سیزدهمین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی، روز دوشنبه 20 دی 1400، در سالن جلسات مرکز فناوری اقبال برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در این نشست که علاوه بر دکتر لطفی، رئیس پارک علم و فناوری یزد، شکوهی، معاون فناوری و نوآوری پارک، حجت الاسلام صداقت، مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، کارآموز و کارگریان از اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و دهقان، نماینده اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان، نایبی، مدیر مراکز نوآوری پارک و سید امین درخشان، مدیرعامل شرکت پارسان الکترونیک( مسئول اجرایی مسابقات) حضور داشتند، گزارشی از مصوبات نخستین جلسه شورای راهبری ارائه شد.
دکتر لطفی، رئیس پارک یزد در این جلسه ضمن تشریح روند برگزاری مسابقات، گفت: امسال با توجه به شرایط جامعه، سعی داریم مسابقات را پرشورتر برگزار کنیم.
وی با اشاره به تاکید استاندار برای شرکت همه مدارس و شهرستانهای استان در این مسابقات، گفت:به همین دلیل تعداد دانش آموزان شرکت کننده را 500 نفر پیش بینی کرده ایم.
دکتر لطفی هزینه های برگزاری مسابقات را شامل پذیرش، داوری، برگزاری وبینارها، امور رسانه ای مانند مستندسازی و محتواسازی، اهدای جوایز برگزیدگان و لوح یادبود و حضور برای همه دانش آموزان دانسته و خواستار حمایت سازمان های مختلف استان از جمله شهرداری در این زمینه شد.
در ادامه حجت الاسلام صداقت، مدیر عامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، حمایت مادی و معنوی این مجموعه را از مسابقات اعلام نموده و مقرر شد اطلاع رسانی در سطح شهر توسط آن ها انجام شود.
در پایان نیز از تیزر و پوستر سیزدهمین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی، رونمایی و حاضرین جلسه پوستر را امضا نمودند.
سیزدهمین دوره مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی، قرار است در 11 رشته ربات آتش نشان، فوتبالیست، پرستار و رالی، هوافضا، مهندسی خلاقیت، مکعب روبیک، برنامه نویسی، ایده پردازی، تئاتر صحنه ای و قصه گویی برای دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی برگزار شود و علاقه مندان تا بیستم بهمن ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت www.parsanelc.com برای حضور در این رویداد، ثبت نام کنند.