راه اندازی و اجرای مه ساز آبنما در یزد

مدیرعامل شرکت رادوین صنعت پویای کویر، از راه اندازی و اجرای مه ساز آبنما در یزد خبر داد و اظهار امیدواری کرد تا ماه آینده این طرح در یزد انجام شود.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، شرکت رادوین صنعت پویای کویر از سال 93 فعالیت خود را در زمینه طراحی، ساخت و اجرای فضاهای آبی در مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات آغاز کرده است.
مدیرعامل این شرکت در خصوص فعالیت این شرکت اظهار داشت: در مرحله پیش رشد و در سال 92 ایده اولیه شرکت در خصوص خدمات مهندسی فولاد بود که این ایده به سرانجام نرسید و به دلیل نیاز صنعت کشور به موضوع شبیه سازی سیستم های مکانیکی، تصمیم گرفتیم ایده شبیه سازی را دنبال کنیم.
علی جعفری زاده ادامه داد: در بحث شبیه سازی سیستم های مکانیکی تنها مشتریان ما صنعت خودروسازی و صنایع دفاع بودند و در صنایع دیگر از این ایده استقبال نمی شد و به علت عدم صرفه اقتصادی، در سال 93 طراحی، ساخت و اجرای فضاهای آبی فعالیت اصلی شرکت شد و به دلیل بازار خوبی که داشت تاکنون در این زمینه فعالیت کرده ایم.
وی عمده ترین مشکل شرکت را مسئله نقدینگی عنوان کرد و اظهار داشت: کمبود سرمایه از مشکلاتی بود که از ابتدای شروع به کار با آن درگیر بودیم و در حال حاضر مسئله مالیات نیز به این دغدغه اضافه شده است.
جعفری زاده تصریح کرد: می توانم به جرات بگویم که اگر پارک علم و فناوری یزد نبود، شرکت رادوین صنعت نیز وجود نداشت به این دلیل که بعد از فارغ التحصیلی سرمایه ای برای تشکیل شرکت نداشتیم و از نحوه اداره شرکت چیزی نمی دانستیم اما پارک همکاری خوبی با ما از لحاظ تامین فضای فیزیکی، تشریح ساختار و چگونگی اداره شرکت همچنین نحوه تعامل با دیگر شرکت ها و مشتریان داشت.
گفتنی است شرکت رادوین صنعت پویای کویر در اغلب شهرداری های درجه سه به بالای استان یزد به وفور پروژه داشته و در بازار خارج از استان نیز شهرداری های تالش، بندر امام خمینی و قوچان از جمله مشتری های عمده این شرکت بوده اند.