در دیدار رئیس پارک و معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی (ره) یزد عنوان شد: توسعه مرکز فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی از اولویت های کاری هر دو سازمان است.

در دیدار رئیس پارک و معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی (ره)یزد عنوان شد:
توسعه مرکز فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی از اولویت های کاری هر دو سازمان است.

دکتر مهرپرور، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی (ره) یزد با حضور در پارک علم و فناوری از با ریاست پارک دیدار کرد.
در ابتدای این جلسه دکتر محمد تقی قانعیان، مدیر فناوری و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی سابقه فعالیت های مرکز فناوری سلامت که با همکاری مشترک این دانشگاه و پارک علم و فناوری یزد راهبری می‌شود را بیان داشت. دکتر میرغفوری با تشریح موانع و مشکلات موجود خواستار بازبینی تفاهم‌نامه همکاری و تسریع فرآیندهای اداری در جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتر به موسسات فناور شد.
دکتر مهرپرور، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی (ره) یزد نیز در این دیدار ضمن سپاسگزاری از همکاری همیشگی پارک یزد بر تدوین دقیق الگوی همکاری های مشترک و رفع موانع و زیرساختی موجود تاکید کرد. وی ادامه داد هم اکنون مرکز فناوری سلامت اولویت کاری مجموعه معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه محسوب می‌شود و با توجه به ظرفیت‌های انسانی و فضای های کاری موجود در حوزه سلامت برای توسعه این مرکز بیش از گذشته تلاش خواهد شد.
دکتر میرغفوری، رئیس پارک علم و فناوری یزد نیز کمبود زیرساخت‌ مناسب برای استقرار موسسات را مسأله اصلی میزبانی مجموعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی از شرکت‌های فناور دانست.
دکتر میرغفوری، با اشاره به اینکه کمک به شکل گیری پردیس فناوری قوی در حوزه راهبردی سلامت و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان همچون گذشته در دستور کار پارک علم و فناوری یزد قرار دارد افزود: “فعالیت در حوزه سلامت، بهداشت و تجهیزات پزشکی به عنوان از نیازهای مهم استان و و حتی کشور، نیازمند همکاری نزدیک تر و حمایت مؤثر از شرکت‌های شرکت‌های خصوصی فناور فعال در این حوزه است.”