در حال انجام پروژه فاخر "آب نماهای مدرن" هستیم  

برنامه تلویزیونی «و اما امشب» روز چهارشنبه 5 خرداد 1400 میزبان نعیمی، مدیرعامل شرکت رادوین صنعت بود.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، نعیمی که میهمان گفتگوی ویژه این برنامه با عنوان «فرش قرمز» بود، با بیان اینکه از سال 93 با جمعی از دوستان فارغ التحصیل خود شرکتی در پارک علم و فناوری یزد تاسیس کرده است، گفت: زمینه فعالیت ما سیستم آبیاری و آبرسانی نوین و سیستم های بالانس شبکه آبیاری موتورخانه های هوشمند و ساخت آبنما و فضاهای آبی مدرن است و خیلی زود با حمایت و مشاوره مسوولین پارک، توانستیم در فعالیت های خود پیشرفت کنیم.
وی ساخت آبنماهای مدرن را از مهم ترین فعالیت های شرکت برشمرد و گفت: در تمام دنیا آبنماها به عنوان جاذبه های گردشگری شناخته می شود و شرکت ما توانست برای اولین بار در کشور آب نمای کف پوش یا هم سطح را در استان های مختلف و پارک باغ ملی یزد احداث کند.
نعیمی افزود: قصد داریم یک پروژه فاخر در زمینه آبنما و فضاهای مدرن آبی را در استان یزد راه اندازی کنیم که امیدواریم با همکاری مسوولین، این مهم هر چه سریعتر محقق شود.
وی ویژگی اصلی این آبنماها را مصرف آب بسیار پایین و مناسب برای مناطق کم آب کشور دانست و گفت: شرکت رادوین صنعت توانسته با شرکت های بزرگ آلمان و ایتالیا دراین زمینه رقابت نموده و حدود 150 پروژه را در کشور انجام دهد.
نعیمی با بیان اینکه یکی از مشکلات شرکت های نوپا تمرکز کردن روی مسائلی مانند مالیات و بیمه است، گفت: از دستگاه های دولتی می خواهیم به این شرکت ها کمک کنند تا بتوانند تمرکز خود را فقط روی مسائل فنی و تحقیق و توسعه شرکت خود گذاشته و دچار مشکلات جنبی نشوند.⁩