درخشش یکی از شرکت های استارتاپی پارک علم و فناوری یزد در اولین دوره رویداد ایبال تک

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، شرکت استارتاپی پژوهش‌های علمی کاربردی و اطلاع رسانی آرا پرداز یزد از جمله شرکت های مستقر در مرکز رشد فناوری سلامت، در اولین دوره رویداد ایبال تک، موفق به کسب عنوان برتر شد.

شرکت آرا پرداز یزد، با ارائه سامانه ایرانا (ایمنی و راحتی در نسخه نویسی الکترونیک)، در اولین دوره این رویداد، موفق به اخذ مقام اول و دریافت تندیس زرین هوشمند سازی شد.

این رویداد با هدف حمایت از محصولات داخلی شرکت های دانش بنیان و تقویت زیست بوم واحدهای فناور و هوشمند سازی نظام سلامت با حمایت دانشگاه علوم پزشکی هوشمند و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی فناوری های نوظهور دیجیتال برگزار شد.

لازم به ذکر است که رویداد ایبال تک، سبک نوینی از رویداد‌های کارآفرینی است که تمرکز بر طرح‌های مبتکرانه و فناورانه تولیدی و صنعتی طراحی شده در حوزه هوش مصنوعی و هوشمندسازی نظام سلامت دارد و با هدف شناسایی و معرفی  محصولات و شرکت‌های فعال در حوزه‌های فناوری آموزشی، سلامت الکترونیک، دورا پزشکی (پزشکی از راه دور)، گردشگری سلامت و اقتصاد سلامت با تأکید بر هوش مصنوعی و هوشمند‌سازی در نظام سلامت برگزار می شود.