حمایت پارک علم و فناوری یزد از راه اندازی "خانه خلاق" در بخش ندوشن

در دیدار رئیس پارک علم و فناوری یزد با بخشدار ندوشن زمینه های همکاری جهت ترویج فرهنگ نوآوری و حمایت از سرمایه گذاری فناورانه در بخش تاریخی و فرهنگی ندوشن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دکتر سید حبیب الله میرغفوری، رئیس پارک علم و فناوری یزد در این دیدار با اشاره به تلاش پارک علم و فناوری برای گسترش چتر حمایتی پارک از فعالیت های فناورانه در سراسر پهنه استان یزد، به حمایت و همراهی پارک علم و فناوری یزد در راستای راه اندازی “خانه خلاق” در بخش ندوشن تاکید کرد. وی “خانه های خلاق” را بستر مناسبی برای حمایت از ایده های نوآورانه به ویژه در زمینه صنایع فرهنگی و فناوری های نرم معرفی نمود که توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بنیان گزاری شده و حمایت می شود.

محمد حسین میرحسینی، بخشدار ندوشن نیز در این دیدار با تشکر از حضور مدیران و کارگزاران پارک علم و فناوری یزد در بخش ندوشن برای بررسی ظرفیت های این بخش به سابقه فرهنگی،  تاریخی و توانمندی های انسانی و طبیعی ندوشن اشاره داشت و راه اندازی ساختارهای توسعه فناوری و نوآوری در این بخش را زمینه سازی جذب جمعیت جوان و کمک به حل معضلات کنونی آن دانست. میرحسینی، با اشاره به در پیش بودن بودن برگزاری رویداد “معرفی فرصت های سرمایه گذاری در بخش ندوشن” با مشارکت برخی از دستگاه های مسؤول، شرکت های فناور و سرمایه گذاران بخش خصوصی، خواستار حمایت و همکاری پارک علم و فناوری یزد در جهت برگزاری هرچه باشکوهتر این رویداد ترویجی و توسعه ای گردید.