حمایت مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد از طرح سیستم متغیر چراغ های خودرو

از طرح نوآورانه سیستم متغیر چراغ های خودرو که با حمایت مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد به مرحله اجرا رسیده، روز پنج شنبه 21 بهمن ماه توسط سهیل ستوده نیا کرانی دفاع شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، طرح سیستم متغیر چراغ های خودرو جهت تنظیم چراغ های خودرو در هنگام نزدیک شدن به خودروی دیگر است و در فاصله کمتر از 150 متر می توان سو چراغ راتنظیم کرد.

در این جلسه دفاعیه، همچنین از طرح سرویس بهداشتی مدرن نیز دفاع شد. سرویس بهداشتی مدرن توسط محمد دهقانی و سروش کریمی در راستای فشار حداقلی بر زانو طراحی شده است.

گفتنی است مرکز نوآوری با توجه به رسالت خود در حمایت از طرح های نوآورانه، طرح های ارائه شده توسط صاحبان ایده را در مرحله اول در شورای پذیرش مطرح و پس از تصویب، تسهیلات و حمایت هایی در اختیار آن ها قرار می دهند.در مرحله بعد صاحبان ایده پس از اجرایی کردن طرح، گزارشی از روند کار خود به این مرکز ارائه می کنند و با حمایت های مشاوران مرکز طرح های خود را به صورت نمونه اولیه به اتمام می رسانند. شایان ذکر است در صورت اتمام موفق طرح ها پارک مشاوره و حمایت های لازم برای ثبت اختراع را نیز در اختیار مجریان طرح قرار می دهد.