حمایت قابل توجه صندوق صحا از شرکتهای فعال حوزه الکترونیک

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد در نخستین بازدید خود از مؤسسات فناور مستقر در پارک علم و فناوری در سال 97، شنبه 8 اردیبهشت با حضور در شرکت های فلات قاره و پویا نوین سرام، از نزدیک در جریان فعالیت های آن ها قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، محمدمهدی آرمان، مدیرعامل شرکت فلات قاره با بیان اینکه شرکت در سال 82 ثبت و در سال 83 در پارک علم و فناوری یزد مستقر شد، گفت: فعالیت شرکت در زمینه‌ی آب و در حوزه‌هایی مانند خط انتقال آب، شبکه های آب‌رسانی، اصلاح شبکه، آب‌شیرین کن، تاسیسات و تجهیزات است.

وی افزود: کار ما در حوزه آب‌ شیرین‌کن‌ها، معالجه‌ کردن آب به صورت علمی و تحقیقاتی است، بدین صورت که آب را بررسی کرده و با توجه به هدف آب‌رسانی در تقسیم بندی های مختلفی همچون شرب، دام و طیور، کشاورزی و غیره خدمات لازم را با دقت میکروزیمنس های دو دهم و کمتر و با قیمت تمام شده بسیار باصرفه تر نسبت به محصولات خارجی ارائه می‌کنیم.

مدیر عامل شرکت فلات قاره تصریح کرد: تا کنون قراردادهای متعددی با شرکت‌های بزرگ، بیمارستان ها، تامین آب شرب روستاهای استان و آب‌ شیرین‌کن‌های چندصد متر مربعی منعقد کرده‌ایم.

آرمان همچنین ضمن قدردانی از حمایت‌های پارک علم و فناوری یزد از ابتدای استقرار شرکت تا کنون، پیشنهاداتی در زمینه حمایت‌های آتی پارک از شرکت‌های مستقر ارائه کرد.

حمید رضا صوابیه، یکی از سهام داران شرکت پایا نوین سرام نیز محصول این شرکت را قطعات سرامیکی شوک پذیر عنوان کرد و گفت: بازار فروش این محصول صنایع دفاع و صنعت فولاد است.

صوابیه افزود: از افتخارات این شرکت می توان به دانش بنیان شدن آن از سال 92 تاکنون، برگزیده شدن به عنوان بهترین شرکت صنایع دفاع و تک‌سورس بودن اشاره کرد.

وی تصریح کرد: پارک به علت داشتن فضای آکادمیک و دور بودن از فضای تولیدی و همچنین ارائه‌ی خدمات  به شرکت، در بهره وری آن بسیار تاثیر گذار بوده است.

احمدرضا فقیه خراسانی، معاون فناوری و نوآوری پارک  علم و فناوری یزد در نخستین بازدید خود از شرکت‌های مستقر در سال 97،  با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری میان صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک و پارک یزد، اظهار داشت: با عقد این تفاهم نامه، صندوق صحا می‌تواند مزایا و حمایت‌های قابل توجهی برای شرکت‌هایی که درصدی از فعالیت آن‌ها در حوزه‌ی الکترونیک است، ارائه دهد و شرکت‌های مستقر در پارک می توانند از این مزایا استفاده کنند.