جلسه آشنایی با تجارب شرکت "ابر آروان" برگزار شد

جلسه آشنایی با تجارب «امید پیله ور» و «میلاد قاسم زاده»، روز پنج شنبه 16 شهریور ماه با حضور مدیران عامل شرکت های مستقر در پارک علم وفناوری یزد در سالن اجتماعات پارک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، امید پیله ور، مسئول بخش مدیریت ارتباط با مشتری شرکت “ابر آروان” به تشریح فعالیت های شرکت پرداخت. وی با بیان اینکه شرکت های ابری نقش اصلی در افزایش سرعت و امنیت ارتباط کاربران با سایت ها را دارند گفت: اولین شرکتی که در این زمینه در کشور به فعالیت پرداخت ابر آروان بود.
پیله ور در ادامه گفت: اکثر کارمندان شرکت قبل از ورود به ابر آروان پیشنهادهای مالی بهتری داشتند ولی به دلیل محیط خوب شرکت و جو دوستانه و حس جاه طلبی و ترقی خواهی موجود در شرکت، ابرآروان را انتخاب کردند.
وی در پایان سخنان خود به بیان خاطراتی از محیط کار خود پرداخت و تقویت روحیه کار گروهی را یکی از مهمترین رمزهای موفقیت مجموعه خواند.
در ادامه این نشست میلاد قاسم زاده مدیر توسعه کسب و کار ابر آروان مباحثی مانند نوآوری، خلاقیت و پشتکار را برای حاضران تشریح کرد.
وی به تفاوت بین کارمند بودن و کارآفرین بودن اشاره کرد و اظهار داشت: کارمند به دنبال امنیت شغلی و کار کردن براساس برنامه ریزی ها است و کارآفرین به دنبال آزادی وبرنامه ریزی کردن برای دیگران است.
قاسم زاده با بیان اینکه شرکت های استارت آپ باید بدانندکه برای رسیدن به سود حداقل باید 3 سال صبر کنند افزود: نباید از تجربه و شکست بترسیم و شکست های دیروز من مهمترین عامل پیروزی امروز هستند.
وی در پایان تصریح کرد: برای کارآفرین بودن نیاز به کسب آموزش و مهارت است و داشتن روحیه انعطاف پذیر برای تغییر می تواند به موفقیت شرکت ها کمک کند.