اجرای یک نمایش موزیکال با عنوان پرفورمنس "سفیران پیشگیری" در پارک علم و فناوری یزد

با هدف پیشگیری از اعتیاد و جلب مشارکت آحاد جامعه به ویژه جوانان و نوجوانان در این امر حیاتی، یک برنامه هنری گروهی با عنوان “پرفورمنس سفیران پیشگیری” در فضای باز پارک علم و فناوری یزد به اجرا درآمد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، این برنامه با مشارکت معاونت اجتماعی نیروی انتظامی، موسسه “بوی مهر کویر” و ستاد پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در راستای برنامه کلان کشور با عنوان “هر ایرانی، یک سفیر پیشگیری از اعتیاد” برگزار شد.

شرکت خورشید تابناک کویر، طراح و مجری این برنامه، در نظر دارد علاقه مندان به فعالیت در این حوزه را ثبت نام و کارت سفیر پیشگیری برای آنها صادر نماید.
در ادامه این برنامه علاوه بر نمایش پوستر های متعددی با مضمون پیشگیری از اعتیاد و خطرات مواد مخدر، بروشورهایی با شعار “مامان! بابا! ترک کن تا ترک مان نکنند” در اختیار کودکان و خانواده های درگیر اعتیاد قرار گرفت.

رئیس پارک علم و فناوری یزد به اتفاق معاون فناوری و نوآوری این نهاد ضمن بازدید از این کار گروهی، با مدیر پردیس هنر و علوم انسانی و آقای رضا فاتحی تهیه کننده پرفورمنس درباره راههای گسترش هنر متعهد در جامعه گفتگو کردند.