تیم استارتاپ راه ابریشم به یزد رسید

تیم استارتاپ راه ابریشم، روز شنبه ششم آبان ماه با حضور در پارک علم و فناوری یزد، از بخش های مختلف این پارک بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در ادامه این بازدید، رویداد استارتاپ راه ابریشم در تالار اجتماع بنیاد نخبگان یزد برگزار شد که یازده استارتاپ در حضور داوران، ایده های کسب و کار خود را ارائه کردند و در پایان سه استارتاپ Echobaar، ChubKhat و PinJob یزد، توانستند رتبه های اول تا سوم را کسب کنند.
ده استارتاپ برگزیده از بخش نخست، امکان حضور رایگان در رویداد نهایی در جزیره کیش را خواهند داشت که پس از آن سه استارتاپ برتر به جوایزی نظیر بهره‌مندی از حمایت‌ های مختلف صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شتاب‌دهنده‌ها و فرصت حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی دست می‌یابند.
رویداد استارتاپ راه ابریشم توسط تکراسا (TechRasa)، همفکر (Hamfekr) و GNP tour و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز شتاب‌دهی نوآوری برگزار شده است.
گفتنی است بنیان گذاران شرکت J12، مدیرعامل شرکت Euworx، بنیان گذار شرکت های The A Factor و Shiftbalance، مدیرعامل استارتاپ استودیو هامبورگ، موسس استارتاپ کاموا، موسس شرکت Startup sesame و نایب رییس هیئت مدیره اسنپ و مدیر راکت اینترنت ایران از جمله حاضرین در تیم استارتاپ راه ابریشم هستند.