برگزاری نشست مشترک شرکتهای فناور پارک علم و فناوری یزد با "دیجی نکست"

با برنامه ریزی دفتر همکاری های فناوری با صنعت ، نشست مشترک شرکت های فناور مستقر در پارک علم و فناوری یزد با دیجی نکست ( مرکز نوآوری گروه دیجی کالا)، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، معتمد زاده، مدیر دفتر همکاری های فناوری با صنعت پارک با اعلام این خبر، گفت: این نشست با هدف همگرایی در فناوری‌های نوین هلدینگ ها و صنایع و شرکتهای فناور با محوریت هوش مصنوعی و بررسی سرفصل های همکاری مشترک، در سالن کنفرانس مرکز فناوری اقبال برگزار شد‌.
وی افزود: در این نشست امیر صالحی، مدیرعامل، الهام لطفی، مدیر سرمایه گذاری و رفیعها،رابط شرکت دیجی نکست در ارتباطهای فناوری و مدیران عامل شرکت های فناور پارک علم و فناوری یزد حضور داشتند.
او با بیان اینکه مدیران عامل شرکتهای پارک در این نشست توانایی‌های خود در زمینه هوش مصنوعی را ارائه کردند، گفت: بعد از رویداد نیز توضیحات بیشتر به همراه پروپوزال شرکت ها توسط دفتر همکاریهای فناوری با صنعت پارک به شرکت دی جی نکست ارسال و مقرر شد جلسات آنلاین مشترک برای ارائه نیازهای فناورانه میان آنها برگزار شود.
معتمد زاده با اشاره به اینکه این رویداد با هدف شناساندن شرکت های پارک به مجموعه دی جی نکست و دیجی کالا برای اولین بار در پارک علم و فناوری یزد برگزار شده است، افزود: دفتر همکاریهای فناوری با صنعت پارک در نظر دارد برای همکاری های بیشتر با مجموعه دی جی نکست در حوزه های آموزش، پژوهش و سرمایه‌گذاری مشترک با پارک، ارتباط برقرار کرده و بتواند از این طریق زمینه های توانمند شدن شرکت‌های پارک در حوزه کسب و کار و خلق ثروت را فراهم کند.