برگزاری سمینار قوانین اساسی بازاریابی مدرن در ابرکوه

به همت پویش به سوی فردا سمینار قوانین اساسی بازاریابی مدرن، تکنیک های فروش خلاقانه چهارشنبه ساعت 18 در محل سالن اجتماعات فرمانداری ابرکوه با حضور علاقه مندان به حوزه کسب و کار برگزار گردید.

در این جلسه آقای سهرابی، همشهری ابرکوهی مقیم شیراز، متخصص فروش حرفه ای با سابقه 20 ساله در مدیریت فروش و بازاریابی شرکتهای مطرح، نسبت به ارائه تجربیات خود در این حوزه به حاضرین پرداخت و به ضرورت و اهمیت این مرحله در تجاری سازی ایده ها اشاره نمود.

در ابتدای جلسه، قیومی مدیر مرکز ابرکوه فروش مناسب را شرط حیاتی برای تداوم مسیر یک واحد اقتصادی دانست و نفوذ و حضور و حفظ سهم در بازار را بدون داشتن برنامه و استراتژی مشخص محکوم به شکست دانست. همچنین زارع زاده، معاون محترم فرماندار ابرکوه در این جلسه از آمادگی کامل فرمانداری ابرکوه برای همراهی و حمایت از شرکتهای نوپا و دانش پایه گفت و به اهمیت این شرکتها در ارزش آفرینی، خلق ثروت و کارآفرینی اشاره نمود.

لازم به ذکر است پویش به سوی فردا متشکل از افراد کارشناس علاقه مند به کتاب، گفتگو، تعالی فردی و توسعه شهر است که نسبت به برگزاری جلسات آموزشی، فرهنگ سازی در حوزه های مختلف با استفاده از نخبگان مهاجر شهر و به منظور تولید محتوای علمی در راستای ساختن فردایی بهتر تلاش می کند.

این سمینار با حمایت مرکز رشد واحدهای فناور ابرکوه، آموزشکده فنی شریف ابرکوه، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابرکوه و فرمانداری ابرکوه برگزار شده بود.