برگزاری سمینار «ضرورت و اهمیت لوگو و برندینگ در یک کسب و کار موفق» در ابرکوه

به همت پویش به سوی فردا سمینار « ضرورت، اهمیت و جایگاه لوگو و برندینگ در یک کسب و کار موفق » در محل سالن اجتماعات فرمانداری ابرکوه با حضور دکتر وحید شهبا، مشاور مدیرعامل و مجری طرح اقتصاد مقاومتی شرکت صنعتی معدنی چادرملو و با شرکت 45 جوان علاقه مند به این حوزه برگزار گردید.

آقای دکتر شهبا ضمن معرفی برنامه های شرکت صنعتی و معدنی چادرملو در حوزه اقتصاد مقاومتی، به تعریف لوگو و برند پرداخت و با ذکر مثال های متعددی از شرکت های داخلی و خارجی موفق و ناموفق در این مبحث به اثرگذاری بی بدیل آن ها در حوزه فروش اشاره کرد.

وی همچنین توصیه های کاربردی و عملی جهت برخورداری کسب و کارهای نوپا از ظرفیت های لوگو و برندسازی جهت تقویت فروش و ماندگاری در بازار ارائه نمود. در ادامه نیز به مزیت های نسبی مغفول مانده ابرکوه در زمینه های کشاورزی و معادن اشاره کرد و به سوالات حاضرین پاسخ داد.

گفتنی است در این برنامه، خانم مهندس فلاح‌زاده، عضو شورای شهر ابرکوه، عارفی، معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش، برزگر، مدیر کتابخانه های عمومی ، چاکرالحسینی، مدیر پژوهش‌سرای دانش آموزی شهید میربقایی و قیومی، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور ابرکوه حضور داشتند.

این سمینار به همت مرکز رشد واحدهای فناور ابرکوه و با همراهی فرمانداری ابرکوه، آموزشکده فنی شریف ابرکوه و اداره کتابخانه های عمومی ابرکوه و پژوهش‌سرای دانش آموزی شهید میربقایی با هدف آموزش مخاطبین و کمک به راهبری و موفقیت کسب و کارهای نوپا برگزار گردید.

لازم به ذکر است پویش به سوی فردا متشکل از افراد کارشناس علاقه مند به کتاب، گفتگو، تعالی فردی و توسعه شهر است که نسبت به برگزاری جلسات آموزشی، فرهنگ سازی در حوزه های مختلف با استفاده از نخبگان مهاجر شهر و به منظور تولید محتوای علمی در راستای ساختن فردایی بهتر تلاش می کند.