برگزاری سمینار «داستان من، داستان تو، داستان شهر» در ابرکوه

به همت پویش به سوی فردا سمینار «داستان من، داستان تو، داستان شهر» در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه با حضور جوانان علاقه مند برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه که به مناسبت هفته کتاب خوانی با حضور سید مهدی میرعظیمی، نویسنده موفق ابرکوهی، ایده پرداز و طراح کتاب های یک صفحه ای برگزار شده بود، دکتر عباس فاتحی نقد کوتاهی از این کتاب ها ارائه نمود و شمارگان بالای این کتاب ها را دلیلی بر موفقیت این ایده در جذب مخاطب دانست.

میرعظیمی، برنده جایزه کتاب سال استان فارس ضمن تشکر از بانیان برگزاری جلسه، نکات جذابی از نحوه یافتن سوژه، پروراندن موضوع، انتخاب زاویه دید مناسب، تمرین نگارش و نویسندگی و هدف از نویسندگی بیان نمود.

در ادامه برنامه آقای زارع زاده، فرماندار محترم ابرکوه، ضمن تبریک هفته کتابخوانی بر لزوم استمرار این جلسات و نشان دادن راه های موفقیت و امیدبخشی به جوانان تاکید نمود.

این سمینار به همت مرکز رشد واحدهای فناور ابرکوه و با همراهی فرمانداری ابرکوه، آموزشکده فنی شریف ابرکوه و اداره کتابخانه های عمومی ابرکوه با حضور 95 نفر علاقه مند برگزار گردید.

لازم به ذکر است، پویش به سوی فردا متشکل از افراد کارشناس علاقه مند به کتاب، گفتگو، تعالی فردی و توسعه شهر است که نسبت به برگزاری جلسات آموزشی، فرهنگ سازی در حوزه های مختلف با استفاده از نخبگان شهر و به منظور تولید محتوای علمی در راستای ساختن فردایی بهتر تلاش می کند.