برگزاری رویداد استارتاپ ویکند حوزه صنایع چوب با حمایت پارک علم و فناوری یزد  

نخستین رویداد استارتاپ ویکند حوزه صنایع چوب، هفدهم تا نوزدهم شهریور ۱۴۰۰ توسط دپارتمان تخصصی آموزش کارآفرینی و مهارت‌های کسب و کار مرکز آیت الله خامنه ای یزد با همراهی شتابدهنده پیشگامان و حمایت مادی و معنوی پارک علم و فناوری یزد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در این رویداد که با محوریت اسباب بازی های آموزشی چوبی، وسایل چوبی کاربردی (کم جا و تاشو) وکاربرد درهای ارسی در زندگی مدرن برگزار شد، شرکت کنندگان در قالب شش تیم به رقابت پرداخته و پس از داوری آثار، سه تیم به عنوان برگزیده انتخاب شدند.
در روز دوم این رویداد نیز،کارگاه بوم کسب و کار توسط تقی فرهنگ نیا، مسئول راه‌اندازی پردیس فناوری هوایی و هوانوردی و پنج منتور تخصصی در حوزه چوب برگزار شد.
تیم‌های برگزیده شامل تیم اول به سرپرستی حسین دهقان (در حوزه محصولات چوبی و زرین)، تیم دوم به سرپرستی محمد حسین حی،(در حوزه اسباب بازی های چوبی) و تیم سوم به سرپرستی سید محمد صادق فلاحتی (در حوزه تولید و ارائه خدمات و تعمیرات محصولات چوبی در منزل)، علاوه بر دریافت تندیس و تقدیرنامه رویداد، برای دریافت تسهیلات و حمایت، به بنیاد برکت و صندوق پژوهش و فناوری استان یزد معرفی شدند.