بررسی مشکلات شرکت های مستقر در پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات در دیدار با رئیس پارک علم و فناوری یزد

لطفی، رئیس پارک علم و فناوری یزد به همراه معاون خود در امور فناوری و نوآوری، روز سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰ با جمعی از مدیران عامل شرکت های مستقر در پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، در این نشست صمیمانه که جهانگرد، مدیر پردیس فناوری و اطلاعات و ارتباطات پارک نیز حضور داشت، مدیران عامل شرکت‌ها مشکلات خود از قبیل ناکافی بودن سیستم های سرمایشی شرکت‌ها، کمبود پارکینگ مسقف و امکانات رفاهی از جمله آبسردکن و یخچال در ساختمان پردیس را با مسئولین پارک در میان گذاشتند.
رئیس پارک علم و فناوری یزد در این نشست با اشاره به عزم جدی مسئولین پارک برای رفع مشکلات شرکت‌های مستقر، گفت: در مورد سیستم های سرمایشی متاسفانه چیلرهای اقبال با ساختمان های ساخته شده متناسب سازی نشده و امسال بودجه ای را برای خرید و نصب چیلر های بیشتری اختصاص دادیم و امیدواریم در سال آینده این مشکل رفع شود.
وی در ادامه در مورد مشکل کمبود فضای پارکینگ مرکز اقبال و مسقف کردن آن با اشاره به کمبود منابع مالی پارک، گفت: می توانیم مذاکراتی با مجتمع ستاره برای در اختیار گذاشتن فضای پارکینگ آنها داشته باشیم. اما برای مسقف کردن پارکینگ‌ها با توجه به کمبود منابع مالی، شرکت‌ها باید مقداری از هزینه‌ها را تقبل کنند.
لطفی تصریح کرد: پیگیر حل مشکلات رفاهی شرکت ها در پردیس های مختلف پارک هستیم و به زودی بازدیدی از ساختمان پردیس فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک برای آگاهی بیشتر از مشکلات آنها خواهیم داشت.